RFS pāridarītāja “Basaksehir” piedzīvo sagrāvi un izstājas no UEFA KL

15/03/2023 22:38
Stambulas

Latvijas futbola kluba RFS pretiniece UEFA Konferences līgas grupu turnīrā Stambulas “Basaksehir” trešdien piedzīvoja pārliecinošu neveiksmi astotdaļfināla atbildes spēlē, ceturtdaļfinālā iekļūstot Beļģijas vienībai “Gent”. Atbildes spēlē “Gent” viesos ar rezultātu 4:1 (4:0) guva panākumu pār Stambulas futbolistiem un divu spēļu summā svinēja uzvaru ar 5:2.

Beļģijas komandai izdevās iekrāt pārliecinošu pārsvaru pirmajā puslaikā, kad Gifts Emanuels Orbans guva trīs vārtus, tiekot pie “hat-trick”, un vēl vienu reizi precīzs bija Hugo Keiperss. Otrajā puslaikā vienīgos vārtus mājinieku labā guva Adnans Januzajs. Pirmajā mačā komandu duelis noslēdzās neizšķirti 1:1.

UEFA Konferences līga ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas. 2022./2023.gada sezonas fināls notiks Prāgā. Šī Konferences līgas sacensībām ir otrā sezona. Pirmajā sezonā “AS Roma” finālā Tirānā ar 1:0 uzvarēja Roterdamas “Feyenoord”.