RFS pārliecinoši pārspēj “Daugavpili”, “Riga” nospēlē neizšķirti ar Maskavas “Spartak”

02/02/2022 19:27
Riga FC

Latvijas futbola čempionvienība RFS trešdien Rīgā svinēja uzvaru pārbaudes spēlē pret “Daugavpili”, vēsta RFS. Rīdzinieki pārspēja “Daugavpili” ar 5:1 (2:1).

Divus vārtus rīdzinieku labā guva Ismaels, izceļoties 7. un 76.minūtē, pa vieniem Vitālijs Jagodinskis (20.minūte), Elvis Stuglis (65.) un Sedriks Kuadio (74.). Viesi vienīgos vārtus guva no 11 metru atzīmes. Tā bija trešā RFS pārbaudes cīņa. Pirms tam Viļņā tika spēlēts 2:2 ar “Žalgiris”, bet Helsinkos ar 2:0 pārspēta HJK komanda.

Jau ziņots, ka atceļā no Helsinkiem komandas autobuss cieta satiksmes negadījumā. Tāpēc trešdien visi futbolisti vēl nevarēja doties laukumā. Klubs ziņo, ka pēc nedēļas RFS futbolisti dosies uz treniņnometni Turcijā, bet līdz tam aizvadīs vēl divas pārbaudes spēles Rīgā, sestdien tiekoties gan ar Jūrmalas “Spartaku”, gan “Optibet virslīgas” jaunpienācēju Rīgas “Super Nova”.

Tikmēr “Riga”, kura atrodas Dubaijā, nospēlējusi neizšķirti pret Maskavas “Spartak” – 0:0. Komandai tā bija ceturta spēle šajā treniņnometnē, tās bilance ir divas uzvaras, kā arī pa vienam zaudējumam un neizšķirtam.