RFS pārliecinoši pieveic čempionus, “Riga” otrajā puslaikā nokārto uzvaru Jelgavā

25/06/2023 21:17
RFS un

RFS svētdien “Optibet Virslīgas” 19.kārtas mačā tika pie pārliecinoša panākuma. RFS izbraukumā ar rezultātu 3:0 (1:0) uzvarēja “Valmieru”, turpinot šosezon spēlēt bez zaudētām spēlēm.

Pirmajā puslaikā rīdziniekus vadībā izvirzīja Žiga Lipuščeks, kurš izcēlās ar precīzu sitienu jau pēc spēlētām astoņām minūtēm. Savukārt otrajā puslaikā pēc spēlētām 15 minūtēm pārsvaru dubultoja Izmaels Diomandē, bet vēl pēc 19 minūtēm Diomandē otro reizi mačā pārspēja “Valmieras” vārtsargu, panākot 3:0.

RFS uz brīdi spēja izvirzīties pirmajā vietā kopvērtējumā, taču līderpozīcijās pēc dienas pēdējās spēles atgriezās “Riga”, kas izbraukumā ar 3:1 (1:1) pārspēja “Jelgavu”.

Rīdzinieki izvirzījās vadībā jau otrajā minūtē, precīzam esot Marko Regžam, taču desmit minūtes līdz puslaika beigām neizšķirtu panāca Viktors Osuagvu. Otrā puslaika sākumā vienu vārtu pārsvaru “Riga” atguva Kemelo Nguenā un divas minūtes vēlāk Regža tika pie saviem otrajiem vārtiem mačā, rezultātam kļūstot 3:1.

Pirmajā aplī “Riga” komandu no zaudētiem punktiem pēdējā minūtē izglāba Regža (2:1), bet otrajā aplī rīdzinieku uzvara bija drošāka (3:1).

Jāpiemin, ka “Riga” un RFS savstarpējā spēlē tiksies piektdien.

Vēl “Liepāja” 19.kārtas pirmajā mačā savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:0) pārspēja “Metta”, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas. Pirmajā puslaikā mājiniekus vadībā izvirzīja Luiss Paulu ilariu jeb Dodo, taču otrā puslaika pirmajā minūtē viesiem izdevās panākt neizšķirtu, “Liepājas” vārtos bumbu raidot Bruno Melnim.

Turpinājumā 67.minūtē vienu vārtu pārsvaru atjaunoja Eduards Tīdenbergs, bet vēl astoņas minūtes vēlāk Dodo dubultoja pārsvaru, izceļoties ar precīzu sitienu otro reizi mačā. Piecas minūtes līdz pamatlaika beigām Kristups Keršis guva otros “Metta” vārtus, taču ar to bija par maz, lai pacīnītos par uzvaru.

Pirmā apļa savstarpējā spēle pārcelta uz jūlija beigām, bet otrajā aplī komandas cīnījās neizšķirti 1:1.

Visbeidzot “Auda” izbraukumā ar rezultātu 5:0 (4:0) bija pārāka pār Salaspils “Super Nova”, kas turnīra tabulā atrodas pēdējā pozīcijā.

Jau pirmajā puslaikā divus vārtus viesu labā guva Režinaldu Ramirešs, kurš izlašu pārtraukumā pievienojas “Auda” no “Riga”. Vēl pa reizei Salaspils komandas vārtsargu pārspēja Daniils Ulimbaševs un Aleksejs Saveļjevs.

Otrajā puslaikā savus trešos vārtus mačā guva Ramirešs. Pirmajos divos apļos šo komandu spēles noslēdzās ar vienādiem rezultātiem – 2:0 “Auda” labā.

Turnīra tabulas augšgalā ar 48 punktiem ir “Riga”, RFS ir 47 punkti, 29 punkti – “Valmierai” un “Liepājai”. “Auda” sakrājusi 27 punktus, “Metta” – 22 punktus, “Tukums 2000″/”Telms” – 19 punktus, “Jelgava” – 18 punktus, “Daugavpils” – 14 punktus un “Super Nova” tikusi pie septiņiem punktiem.