RFS pieveic Ventspils futbolistus

22/06/2017 19:41

RFS komanda ceturtdien “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas 13.kārtas spēlē ar rezultātu 4:2 (1:1) savā laukumā apspēlēja pērnās sezonas vicečempioni “Ventspils”,

Līdz ar to ventspilnieki zaudēja pēdējā mačā pirms Eirokausu sezonas uzsākšanas, kas būs pēc nedēļas.

Pirmajā puslaikā RFS vienību vadībā izvirzīja Laša Šergelašvili, tomēr izlīdzinājumu panāca Ritvars Rugins, turklāt ventspilnieki nerealizēja 11 metru soda sitienu un neizmantoja iespēju pārņemt vadību. Otrajā puslaikā mājiniekiem vadību atguva Roberts Uldriķis, bet 67.minūtē 2:2 panāca Nikola Boranijaševičs.

Tiesa, pēdējais vārds mačā piederēja RFS spēlētājiem – vispirms 88.minūtē vadību trešo reizi panāca Aleksandrs Fertovs, bet jau kompensācijas laika trešajā minūtē ar 11 metru soda sitienu punktu duelim pielika Igors Kozlovs.

Šis ventspilniekiem bija trešais zaudējums pēdējos četros mačos.

Kā zināms, vien ceturtdienas pēcpusdienā kļuva zināms, ka pēc vairākām aizdomīgām spēlēm no virslīgas izslēgta pastarīte “Babīte”/”Dinamo”.

Ceturtdien notiek vēl divas spēles – “Liepāja”/”Mogo” pretinieku laukumā tiekas ar valsts čempioni Jūrmalas “Spartaku”, bet “Jelgava” pretinieku laukumā mērojas spēkiem ar “Riga” komandu.

Arī liepājniekiem un jelgavniekiem šie ir pēdējie mači pirms dalības UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka pagājušās sezonas Latvijas vicečempione “Jelgava” UEFA Eiropas līgas pirmajā kvalifikācijas kārtā spēlēs pret “Ferencvaros” no Ungārijas, “Ventspils” komandai pretī stāsies Islandes klubs Reikjavīkas “Valur”, bet “Liepāja” (komanda Eirokausos startēs ar šādu nosaukumu) spēkosies ar Belfāstas “Crusaders” no Ziemeļīrijas. Pirmās spēles tiks aizvadītas 29.jūnijā, bet atbildes mači vēl pēc nedēļas.

Kā zināms, visi mači ar “Babīte”/”Dinamo” komandas līdzdalību tikuši anulēti, līdz ar to mainījusies arī situācija kopvērtējumā.

Līderpozīcijā ar 21 punktu desmit mačos joprojām ir Jūrmalas “Spartaks”, otrajā vietā ar 17 punktiem 11 spēlēs seko “Riga”, bet pa 16 punktiem desmit mačos ir “Liepāja”/”Mogo” un “Jelgava” kontā.

Vēl attiecīgi 15 un 11 punkti 11 cīņās ir RFS un “Ventspilij”, bet “Metta”/LU ar sešiem punktiem atrodas septītajā pozīcijā.

Kā vēstīja Latvijas Futbola federācija (LFF), Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) azartspēļu krāpšanas atklāšanas sistēma (BFDS) un “Sportradar Integrity Services” ziņojumos vēstīts, ka sešu spēļu ietvaros no “Babīte”/”Dinamo” komandas puses veiktas darbības, kas vērstas uz manipulācijām ar spēļu rezultātiem labuma gūšanas nolūkos.