RFS pievienojas Igaunijas izlases aizsargs Piks

23/07/2021 19:26

“Optibet” Virslīgas klubs RFS parakstījis līgumu ar 28 gadus veco Igaunijas izlases kreisās malas aizsargu Arturu Piku. Vienošanās panākta līdz sezonas beigām, vēsta RFS.

Savas karjeras laikā Piks ir pārstāvējis visas Igaunijas izlases, bet pieaugušo valstsvienībā viņam kopumā 44 spēles un viens vārtu guvums. Pēdējo reizi izlases kreklā viņš laukumā devās šī gada Baltijas kausa turnīrā, kur piedalījās visās spēlēs un palīdzēja igauņiem triumfēt čempionātā.

Klubu karjerā RFS jaunpienācējs ir iekrājis lielu pieredzi ārzemēs. Viņš ir spēlējis Polijas, Baltkrievijas, Slovākijas, Somijas un Ungārijas augstākajās līgās. Ar Borisovas BATE viņš ir kļuvis par divkārtējo Baltkrievijas čempionu, kā arī izcīnījis superkausu.

Pārstāvot Tallinas “Levadia” viņš divas reizes triumfēja Igaunijas čempionātā, kā arī priecājās par izcīnīto kausu un superkausu. Par pēdējo viņa karjeras pieturvietu kļuva Ungārijas “Diosgyori” komanda, bet pirms tam viņš sezonu pavadīja Somijas “KuPS” rindās, kur šobrīd spēlē RFS bijušais pussargs Jānis Ikaunieks. Šodien Piks jau piedalījās pirmajā treniņā kopā ar RFS.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…