RFS savā laukumā pārspēj valmieriešus

28/07/2019 21:18

Latvijas “Optibet” futbola virslīgas vicelīdere RFS svētdien svinēja minimālu uzvaru 23.kārtas spēlē.

Rīdzinieki savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” komandu.

RFS vārtus guva spēles 20.minūtē, kad pēc Andreja Cigaņika piespēles no kreisās malas Darko Lemajičs pie tuvā vārtu staba pielika kāju un ievirzīja bumbu tīklā. Pirmā puslaika gaitā Lemajičam bija vēl pāris iespējas gūt vārtus, taču tās palika neizmantots, savukārt pretinieku uzbrucējs Ēriks Punculs norībināja vārtu stabu.

Otrā puslaika otrajā desmitminūtē no tuvas distances pāri viesu vārtiem sita RFS kotdivuāriešu uzbrucējs Sedriks Kuadio. Valmieras komanda tuvu rezultāta izlīdzināšanai bija pamatlaika nogalē, kad tikai Kaspars Ikstens glāba laukuma saimniekus no zaudētiem vārtiem. Pamatlaika kompensācijas laikā viesi pāris reizes nonāca soda laukumā, taču izraut neizšķirtu nespēja.

Iepriekšējās tikšanās reizēs abas komandas izcīnījušas pa uzvarai. Pirmajā mačā RFS viesos bija pārāka ar 2:0, bet otrajā mačā valmierieši Rīgā uzvarēja ar 1:0. Tikmēr pēdējā tikšanās reize starp abiem klubiem bija Latvijas kausā futbolā, kurā uzvaru viesos ar 2:1 izcīnīja RFS.

RFS šī mēneša sākumā atstāja divi futbolisti krievu uzbrucējs Maksims Maksimovs, kā arī ukraiņu pussargs Beka Vačiberadze, tikmēr sastāvu īsi pirms tam papildināja uzbrucējs Dāvis Ikaunieks. Tāpat aizvadītajā mēnesī komandas rīcībā nonāca arī pussargs Andrejs Cigaņiks, lietuviešu aizsargs Edvīns Girdvainis, kā arī serbu uzbrucējs Andrija Kaluderovičs. No “Riga” komandas pārgāja vēl viens serbu uzbrucējs Darko Lemajičs, bet no “Spartaka” izīrēts horvātu pussargs Tins Vukmaničs.