RFS telpu futbolisti izlīdzina rezultātu Latvijas čempionāta finālsērijā

29/04/2023 21:29
RFS telpu futbolisti

RFS komanda sestdien Rīgā svinēja uzvaru “Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgas fināla otrajā mačā un izlīdzināja rezultātu sērijā ar “Riga” – 1-1. RFS bija pārāka ar 5:3 (0:1).

13.minūtē “Riga” vadībā izvirzīja Artūrs Strazdiņš. Roberts Boroda 25.minūtē rezultātu izlīdzināja, bet tūlīt Dmitrijs Kuzmins ar diviem vārtu guvumiem 26.minūtē panāca 3:1 “Riga” labā.27.minūtē Andrejs Baklanovs panāca 2:3, bet 27. un 30.minūtē nopelnītās divas dzeltenās kartītes ar noraidījumu beidzās “rīdziniekam” Andžejam Mickēvičam.

31. un 32.minūtē ar Ņikitas Jelagova un Germana Matjušenko raidījumiem vadībā jau izvirzījās RFS, pārsvaru nostiprinot 39.minūtē, kad desmit metru soda sitienu realizēja Baklanovs. Sērijas trešā cīņa notiks 6.maijā Salaspilī. Pirmajā cīņā “Riga” uzvarēja ar 4:3 (2:1).

Sērijā par bronzas medaļām “Nīca”/”OtankiMill” komanda izcīnīja uzvaru un izlīdzināja rezultātu sērijā ar “Salaspili” – 1-1. “Nīca”/”OtankiMill” bija pārāka ar 5:1 (2:1).

Vadībā gan pirmie izvirzījās viesi, septītajā minūtē izceļoties Kirilam Butovskim. 15.minūtē Valdis Nicis rezultātu izlīdzināja, bet 17.minūtē Nīcas klubu vadībā izvirzīja Raivis Svilis. Otrajā puslaikā vārtus 36.minūtē guva Aleksis Kristaps Rozenbergs, bet 37.minūtē – Raivis Svilis un Daniels Sērmoliņš ar desmit metru soda sitienu. 37.minūtē samazināt rezultāta starpību no desmit metru soda sitiena nespēja Kirils Butovskis.

Abas galvaspilsētas komandas pusfināla sērijās uzvarēja ar 3-0, “Riga” pārspēja Nīcas komandu, bet RFS – salaspiliešus. Rīgas derbijs nesen notika arī Latvijas kausa finālā, kad “RFS” dramatiskā cīņā bija pārāki ar 6:5. “Riga” komandai tas bija pirmais šosezon piedzīvotais zaudējums.

Pagājušās sezonas “Optibet” telpu futbola virslīgas finālsērijā “Petrow” (tagad – “Riga”) ar 3-1 uzvarēja “Raba” komandu, par labāko valstī kļūstot otro reizi vēsturē.