RFS turpina būt aktīva un piesaista Latvijas izlases pussargu

RFS, Sportazinas.com
foto: https://www.facebook.com/fkrfs/

“SynotTip” futbola virslīgas klubs RFS paziņojis, ka tam pievienojies “Metta”/”Latvijas Universitāte” un Latvijas nacionālās izlases pussargs Dāvis Indrāns.

RFS savā facebook.com profilā par jaunieguvumu raksta šādi: “Savas futbola gaitas sācis FK “Alberts”, vēlāk pievienojās FK “Ventspils”. Neizdodoties nostiprināties kluba pamatsastāvā 2015. gadā pievienojās problēmu māktajam “SKONTO FC” un gadu vēlāk nokļuva FK “Metta/Latvijas Universitāte” sastāvā, kļūstot par tās vienu no līderiem. Uzspēlējis teju visās jaunatnes izlasēs, pagājušajā sezonā 22 gadu vecumā izsaukts un debitējis arī Nacionālajā izlasē.”

Jāpiebilst, ka Indrāns valstvienības sastāvā debitēja vien pagājušajā gadā un līdz šim jau aizvadījis astoņas spēles.

RFS arī iepriekšējā sezonā bija iespaidīga sastāva komplektācija priekš Latvijas mērogiem. Ierindā ar vairākiem valstsvienības futbolistiem sastāvā dažas kārtas pirms turnīra beigām klubs vēl saglabāja reālas izredzes čempiontitulu, bet sezonas noslēgumā palika voem piektajā vietā un arī bez ceļazīmes uz Eirokausiem, kas lika no amata atbrīvot vienības galveno treneri Andreju Kaļiniņu, bet viņa vietā piesaistīts 2015. un 2016.gada Lietuvas čempions Valds Dambrausks.

Šajā starpsezonā RFS izceļās ar itin lielu aktivitāti sastāva komplektācijā – no Latvijas futbolistiem piesaistītI 22 gadus vecais uzbrucējs Artis Jaudzems, kurš pērn pārstāvēja “Jelgavu”, kā arī vārtsargi Dmitrijs Grigorjevs (“Metta/LU”) un Kaspars Ikstens (“Jelgava”), kurš nesen piedzīvoja debiju arī izlasē.

Savukārt no leģionāriem sastāvs papildināts ar Beku Vačiberadzi, kurš spēlējis Ukrainas jaunatnes izlasēs.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar