RFS un “Liepāja” pastiprinās ar ārzemju aizsargiem

Žesrons, sportazinas.com
Žesrons | Foto: FK Liepāja

Latvijas futbola vicečempione RFS ceturtdien panāca vienošanos ar pieredzējušo aizsargu no Baltkrievijas Mihailu Babičevu, bet “Liepāja” vienojusies ar brazīliešu aizsargu Žersonu Gimaraesu Fereiru jeb vienkārši Žersonu, savos “Twitter” kontos vēsta klubi.

Līgums ar Babičevu noslēgts uz diviem gadiem.

Augumā raženais 1,91 metru garais futbolists iepriekšējo sezonu aizvadīja Grodņas “Neman” rindās, 15 mačos laukumā, no tiem viena spēle – Baltkrievijas kausa izcīņā, gūdams vienus vārtus.

Karjeras laikā pārsvarā spēlējis Baltkrievijas klubos, kaut arī bijis Krievijas kluba Kazaņas “Rubin” un pusprofesionāla Itālijas kluba Repenas “Kras” sastāvā.

Jau ziņots, ka Latvijas kausa ieguvēja RFS spēja rast kopsaucēju ar vārtsargu Kasparu Ikstenu un noslēdza vienošanos arī uz šo sezonu.

Pēc aizvadītās sezonas beigām komandu pameta vārtsargs Daniils Isačenko, aizsargi Nauris Bulvītis, Edvīns Girdvainis un Alans Siņeļņikovs, kā arī pussargs Aleksandrs Fertovs.

Savukārt savos klubos no īres atgriezušies Dāvis Ikaunieks, Andrija Kaludžerovičs un Tins Vukmaničs. Ja Kaludžeroviču un Vukmaniču RFS kreklā vairs neredzēt, tad Čehijas kluba “Jablonec” paspārnē esošais Ikaunieks, iespējams, varētu atgriezties Latvijā.

Treneru korpusu pirms gaidāmās sezonas papildināja arī speciālists Viktors Morozs.

RFS aizvadītajā sezonā triumfēja Latvijas kausa izcīņā, iegūstot savu pirmo trofeju kluba vēsturē, bet virslīgā rīdzinieki izcīnīja sudraba godalgas.

2020.gada futbola virslīgas sezona sāksies marta vidū.

Tikmēr “Liepāja” piesaistījusi 28 gadus veco brazīliešu aizsargu Žersonu.

Karjeras laikā viņš paspējis uzspēlēt Brazīlijā, Nīderlandē, Spānijā, Austrijā, Ungārijā, Rumānijā, Polijā un Dienvidkorejā. Centrālā aizsarga pēdējā darbavieta Brazīlijā bija pēc spēka otrās līgas klubs Alagoasas “Centro Sportivo”, kuram viņš bija izīrēts.

2019.gadā futbolists dažādu komandu sastāvā Brazīlijas spēcīgākajā līgā aizvadīja deviņas spēles, kurās nopelnīja vienu dzelteno kartīti, bet otrās līgas 11 mačos viņš guva vienus vārtus, trīsreiz saņēma dzelteno kartīti, un vienā gadījumā tika noraidīts no laukuma par divām dzeltenajām kartītēm vienā spēlē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par