RFS uzbrukuma līderis un galvenais treneris atzīti par “Optibet Virslīgas” maija labākajiem

09/06/2023 11:13
Nokopēts
Andrejs Iličs

Par “Optibet Virslīgas” maija mēneša labākajiem atzīts duets no RFS. Par labāko treneri kļuvis Viktors Morozs, bet spēlētāju – uzbrucējs Andrejs Iličs, vēsta turnīra rīkotāji.

Maijs RFS komandai bija īpaši veiksmīgs. Rīdzinieki uzvarēja sešās no septiņām spēlēm, turpinot cīņu par līderes pozīcijām tabulā. RFS kopā ar “Riga” joprojām nav piedzīvojušas zaudējuma rūgtumu, lai gan Virslīgā jau ir aizvadītas 17. kārtas. Iličs maijā bija neapturams. Viņš guva septiņus vārtus un veica četras rezultatīvas piespēles. Kopumā šobrīd viņš ar 11 gūtajiem vārtiem ir “Optibet Virslīgas” rezultatīvākais futbolists.

Mēneša labākā spēlētāja kandidātus nosaka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”. Šoreiz mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti šie kandidāti: Andrejs Iličs (RFS), Antonijs Černomordijs (“Riga”), Sedriks Kuadio (RFS), Duglass Aureliu (“Riga”), Petrs Marešs (RFS) un Lūkass Vapne (“Metta”).

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Šoreiz gan jāatzīmē, ka sakarā ar tehniskām problēmām, kuras radījis “botu” pieplūdums balsošanas laikā, netika ieskaitītas līdzjutēju balsis “Instagram”, taču tam šoreiz gala rezultātā nebija nekādas ietekmes.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām