“Rīga” 106 soda minūšu mačā arī otrreiz piekāpjas Maskavas “Dynamo”

21/02/2018 21:16
Dynamo-HKRiga-sportazinas

Otro neveiksmi divās dienās Krievijas Jaunatnes Hokeja līgā (MHL) piedzīvojusi “Rīga”, kas šovakar izbraukumā ar rezultātu 0:3 atzina Rietumu konferencē astotajā vietā esošās Maskavas “Dynamo” jaunatnes komandas pārākumu.

Ja abu komandu vakardienas savstarpējā mačā “Dynamo” pārākumu guva vien pagarinājumā (2:1), tad šovakar maskavieši jau pirmajā periodā ieguva divu vārtu pārsvaru. Mājinieku rindās precīzi bija Aleksandrs Osins un Hasans Al Džilavi.

Cīņas otrais periods izcēlās ar pamatīgu kautiņu tā beigās, kā rezultātā abas komandas saņēma uzreiz pa 70 soda minūtēm. “Rīga” sastāvā 5+20 minūšu noraidījumu šajā situācijā saņēma Renārs Cipruss.

Spēles pamatlaika beigās gala rezultātu 3:0 ar metienu tukšos rīdzinieku vārtos uzstādīja Maksims Čuvilovs.

“Rīga” vārtsargs Jānis Voris šovakar atvairīja 23 no 25 maskaviešu izdarītajiem metieniem pa viņa sargāto cietoksni.

Arī nākamās divas spēles “Rīga” aizvadīs Maskavā, spēkojoties pret “Krasnaya Armiya”.