“Riga FC” iesit savos vārtos, taču turpina fenomenālo uzvaru sēriju

15/09/2018 16:18

Latvijas “SynotTip” futbola Virslīgā 12. panākumu pēc kārtas izcīnījusi līdervienība “Riga FC”, kas viesos ar 3:1 apspēlēja pašreizējo čempioni Jūrmalas “Spartaks”.

Kā jau tas bija paredzams, tad spēles sākums nebija lieliskiem vārtu gūšanas momentiem pārbagāts. Bīstamāk uzbruka “Riga FC”, kam mača ievadā bija viena ļoti laba iespēja atklāt rezultātu, taču vietā šoreiz bija “Spartaka” aizsardzība. Arī laukuma otrā pusē šodien 1000 sausās minūtes pēc kārtas sasniegušais Roberts Ozols palika nepārspēts.

Šādi tas turpinājās līdz pat puslaika beigām, kad ļoti diskutablu pendeli par Denisa Rakela nogāšanu vārtu priekšā realizēja rīdzinieku snaiperis Ivans Lukjanovs – 1:0 “Riga FC”.

Pēc pārtraukuma spēles gaita krasi nemainījās – vairāk uzbruka “Riga FC”, kamēr “Spartaks” viesus ķēra uz pretuzbrukumiem, vienā no tādiem arī gūstot vārtus – savos vārtos bumbu raidīja ukrainis Vladimirs Bajenko – 1:1. Līdz ar to pārtrūka vairāk nekā 1000 minūtes ilgusī rīdzinieku sausā sērija.

Mača beigu daļā nostrādāja rīdzinieku trenera Viktora Skripņika faktors – viņš veica vairākas maiņas, kas atnesa rīdziniekiem uzvaru.

Tā 77. minūtē uzvaras vārtus (2:1) guva brazīlietis Tjago Primao, kamēr 82. minūtē 3:1 panāda Armands Pētersons, abiem spēlētājiem iepriekš esot nākušiem uz maiņu.

Tādējādi “Riga FC” izcīnīja uzvaru ar 3:1, jau par sešiem punktiem turnīra galvgalī apsteidzot tuvāko sekotāju RFS, kurai gan ir divas spēles rezervē.