“Riga FC” izrauj uzvaru pār RFS, soļojot strauji pretī Virslīgas titulam

29/09/2018 21:34
''Riga FC'', Sportazinas.com

“SynotTip” futbola Virslīgā pie svarīga panākuma tikusi “Riga FC”, kas mača laikā atspēlējās un ar 2:1 izrāva uzvaru pār RFS. Trīs punkti “Riga FC” vēl vairāk ļāvuši palielināt pārsvaru kopvērtējumā. Uzvarētāju rindās ar rezulatīviem sitieniem izcēlās Vladimirs Bajenko un Kamils Bilinskis.

Mača 11. minūtē RFS izvirzījās vadībā – Roberts Savaļnieks ar viltīgu tālsitienu pārspēja ”Riga FC” vārtu vīru Robertu Ozolu, gūstot savus trešos vārtus turnīrā. Lai gan ”Riga FC” pirmajās 45 minūtēs uzbruka vairāk, tomēr rezulāts nemainījās. Līdz pat 74. minūtei ”Arkādija” stadionā vadībā bija mājinieki RFS, tomēr ”Riga FC” kapteinis Vladimirs Bajenko panāca izlīdzinājumu, sitot precīzi ar galvu pēc stūra sitiena.

Uzvaras vārtus “Riga FC” labā guva ​polis Kamils Bilinskis – 83. minūtē viņš uztvēra bumbu soda laukumā, tika garām aizsargam un raidīja bumbu vārtos, panākot spēles gala rezultātu – 2:1.

Virslīgas kopvērtējuma galvgalī ar 53 punktiem 23 spēlēs ir “Riga FC”, kamēr 49 punkti 23 cīņās ir “Ventspilij”. Savukārt 46 punktus 22 mačos iekrājusi RFS, bet ceturtā ar 39 punktiem 22 spēlēs ir “Liepāja/Mogo”, kamēr 37 punkti ir iepriekšējo divu gadu valsts čempionei Jūrmalas “Spartaks”.

Nākamo spēli RFS aizvadīs 3. oktobrī, kad mājas spēlē uzņems ”Liepāju”, savukārt ”Riga FC” 6. oktobrī mājas spēlē tiksies ar “Metta/LU”.