“Riga FC” otrajā puslaikā salauž “Metta/LU” pretestību un tuvojas Virslīgas titulam

06/10/2018 17:12

“SynotTip” Latvijas futbola Virslīgā pie ļoti svarīgiem trim punktiem šodien tika “Riga FC”, kas “Skonto” stadionā ar rezultātu 2:1 pārspēja citu Rīgas klubu “Mettu/LU”.

Mača rezultātu 30. minūtē atklāja viesu komandas viesu komandas uzbrucējs Ņikita Ivanovs, kuram izdevās ielauzties mājinieku soda laukumā parspēt lielisku sezonu aizvadošo vārtsargu Robertu Ivanovu. Arī pirmā puslaika atlikušajā daļā bīstamākus momentus spēja izveidot tieši “Metta/LU”, taču rezultāts saglabājās nemainīgs.

Pēc pārtraukuma “Riga FC” galvenais treneris Viktors Skripņiks veica pāris spēlētaju maiņas, lielāku uzmanību pievēršot uzbrukuma stiprināšanai. Tas nesa augļus, jo 61. minūtē par pārkāpumu soda laukumā pret poli Kamilu Biļinski uz “Metta/LU” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. “Pendeli” vārtu guvumā pārvērta Ivans Lukjanovs.

Jau sešas minūtes vēlāk bumba pēc Denisa Rakela sitiena atdūrās pret vārtu konstrukciju un nonāca tā paša Bilinska rīcībā, kurš ar galvu to raidīja sāncenšu vārtos – 2:1.

“Riga FC” tādējādi vēl vairāk nostiprinājusies Virslīgas galvgalī, četrus mačus pirms turnīra noslēguma ar iekrātajiem 56 punktiem tuvāko sekotāji “Ventspils” apsteidzot par septiņiem punktiem, bet trešajā pozīcijā esošo RFS – par desmit. Abām sāncensēm gan vēl priekšā 24. kārta spēles – “Ventspils” svētdien viesosies pie “Liepājas/Mogo”, tikmēr RFS paredzēta cīņa Jelgavā.