“Riga FC” pēdējās minūtēs izrauj uzvaru pār čempioni “Spartaku”

12/05/2018 18:06

Sestdien, 12.maijā pirmā spēle šosezon tika aizvadīta Slokas stadionā Jūrmalā, kur mājiniece ”Spartaks Jūrmala” SynotTip Virslīgas 7.kārtas ietvaros uzņēma ambiciozo ”Riga FC”. Pamatīgā svelmē mača vienīgie vārti tika gūti pamatlaika pēdējās minūtēs, kad ”Riga FC” komandas kapteinis Vladimirs Bajenko atnesa savai komandai panākumu.

Mača vienīgie un līdz ar to uzvaras vārti rīdzinieku labā sekoja 83.minūtē, kad komandas kapteinis Vladimirs Bajenko pēc stūra centrējuma raidīja bumbu vārtos.

Līdz ar uzvaru “Riga” pirmo apli noslēgs ceturtajā vietā. Abas komandas pirmajā aplī cīnījušās ar mainīgām sekmēm, iepriekšējā mačā “Riga” komandai ar 6:1 sagraujot “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” vienību, bet “Spartakam” nospēlējot neizšķirti 2:2 ar “Liepāju”/”Mogo”.

Nākošās spēles visām 8 Virslīgas komandām būs trešdien, 16.maijā, kad tiks aizvadīta čempionāta 8.spēļu kārta. ”Spartaks Jūrmala” savā laukumā uzņems ”Jelgavu”, savukārt ”Riga FC” Skonto stadionā tiksies ar ”Liepāju/Mogo”.

Virslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 16 punktiem septiņās spēlēs atrodas RFS komanda, kam ar 14 punktiem seko “Ventspils” un “Liepāja”/”Mogo” vienības, kas aizvadījušas attiecīgi sešus un septiņus mačus. Tālāk ar 12 punktiem seko “Riga”, desmit punkti ir “Spartaka” futbolistiem, septiņus punktus iekrājusi “Jelgava”, bet trīs ir “Metta”/LU kontā, kamēr “Valmiera Glass”/ViA rēķinā ir viens punkts.