“Riga FC” spēlē neizšķirti ar Kanavaro vadīto Ķīnas Superlīgas klubu “Evergrande”

29/01/2019 19:33

Latvijas čempionvienība un kausa ieguvēja futbolā “Riga FC”, gatavojoties jaunajai Virslīgas sezonai, šodien pārbaudes mačā Abū Dabī cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar pazīstamo Ķīnas Superlīgas klubu Guandžou “Evergrande”.

Abi vārti tika gūti jau mača pirmajās 13 minūtēs. Vispirms rezultātu ceturtajā minūtē pēc Alekseja Višņakova piespēles atklāja “Riga FC” serbu leģionār Darko Lemajičs, savukārt drīz vien pēc tam bumba pēc vairākiem neveiksmīgiem rikošetiem jau nonāca rīdzinieku vārtos. Pēc tik aktīva spēles ievada rezultāts atlikušajā laikā tā arī vairs nemainījās.

Jāatzīmē, ka par bagātā Ķīnas kluba “Evergrande” galvenot treneri strādā 2006. gada Pasaules kausa ieguvējs, bijušais Itālijas izlases aizsargs Fabio Kanavaro, savukārt uzbrukuma līnijā viens no vadošajiem spēlētājiem ir vēl pagājušajā sezonā “Barcelona” pārstāvējušais brazīlietis Paulinju.

“Evergrande” par Ķīnas čempioni kļuvusi septiņas reizes, bet pagājušajā sezonā Guandžou klubs finišēja otrajā pozīcijā.

Treniņnometnē Apvienotajos Arābu Emirātos “Riga FC” sestdien ar 0:1 piekāpās Krievijas Premjerlīgas klubam Samāras “Krilya Sovetov”.