“Riga” Finka debijā nespēj gūt vārtus un zaudē pārbaudes spēlē

20/01/2022 18:28

Latvijas futbola kluba “Riga” ceturtdien pirmajā pārbaudes spēlē Dubaijā cieta zaudējumu, galvenā trenera amatā debitējot vācietim Torstenam Finkam. “Riga” ar rezultātu 0:2 (0:1) piekāpās Polijas čempionvienībai Varšavas “Legia”.

Šī bija pirmā spēle, kurā Rīgas komandu vadīja Finks, un abos puslaikos vienības galvenais treneris izvēlējās spēlēt ar gandrīz pilnībā dažādiem sastāviem.  Pirmos vārtus spēles 38.minūtē guva Macejs Rosoloks, bet 66.minūtē 2:0 panāca Šimons Vlodarčiks.

Rīdziniekiem šī bija pirmā pārbaudes spēle, kamēr Varšavas komanda aizvadīja jau trešo maču. Latvijas čempionvienībai treniņnometnes laikā paredzētas piecas pārbaudes spēles, nākamo no tām aizvadot 25.janvārī pret Slovākijas vienību “Slovan”. “Riga” pēc trim pēc kārtas izcīnītiem tituliem pērnsezon nolika čempiones pilnvaras un Latvijas čempionātā palika ceturtajā vietā.