“Riga Ghetto Basket” 3×3 komanda Lozannas “Masters” sērijas turnīrā apstājas pusfinālā

25/08/2018 20:10

Latvijas izlases bāzes komanda “Rīga Ghetto Basket” ar Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani, Agni Čavaru un Edgaru Krūmiņu ierindā (izlikta kā 4.) piektdien Lozannā “Masters” seriāla turnīrā savā grupā uzvarēja abās spēlēs un sestdien ceturtdaļfinālā sagrāva Amsterdamas vienību (7.) – 21:9.

Savukārt pusfinālā latvieši ar 10:21 piekāpās Serbijas komandai “Liman”, kurai turnīrā piešķirts otrais numurs.

Grupas turnīrā Latvijas basketbolisti ar 12:10 pārspēja Lietuvas vienību “Kaunas”, bet otrajā pārliecinoši ar 21:14 pieveica Čehijas vienību “Humpolec Bernard”.

Par uzvaru prestižajā turnīrā cīnīsies sacensību pirmie numuri – divas Serbijas komandas “Liman” un “Novi Sad”.

Lozannas turnīrā spēlē pasaules ranga pirmajās septiņās vietās esošās komandas, cīnoties par galveno balvu – 30 000 dolāru. “Slam dunk” konkursā piedalīsies arī Kristaps Dārgais.

Šosezon “Riga Ghetto Basket” komanda uzvarējusi četros “Challenger” turnīros, bet “Masters” turnīrā Kanādā zaudēja abās grupas spēlēs un ierindojās 11. vietā.

Nākamās nedēļas beigās rīdzinieki startēs “Masters” turnīrā Debrecenā, no 14. līdz 16. septembrim Bukarestē piedalīsies Eiropas kausa izcīņas (čempionāta) finālturnīrā, bet septembra beigās – “Masters” turnīrā Čengdu.

Informāciju sagatavoja: basket.lv