“Riga Ghetto Basket” iekļūst Pasaules kausa posma Kīņā ceturtdaļfinālā

Nauris Miezis, Sportazinas.com
Foto: Fiba 3x3

Latvijas 3×3 basketbola izlases bāzes komanda “” – Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars – nedēļas beigās 1. un 2. jūnijā piedalās “FIBA World Tour” sezonas otrajā turnīrā Ķīnas pilsētā Čengdu.

C grupas pirmajā spēlē Latvijas komanda, kas turnīrā izlikta ar 3. numuru, ar 21:17 pārspēja Melburnas basketbolistus (13.) no Austrālijas.

Cīņā par pirmo vietu grupā mūsējie slikti sāka (7. minūtē 2:8), priekšpēdējā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 10:11, bet atlikušajā laikā krievi ar soda metieniem atjaunoja pārsvaru, ko pēdējā sekundē sadeldēja Krūmiņa tālmetiens – 16:18 (Gagarina – Melburna 21:9

Svētdien ceturtdaļfinālā plkst.11:20 spēle ar Kanādas basketbolistiem no Edmontonas (8.), kuri grupā pārspēja ar 1. numuru izlikto Novisadas komandu (Serbija) – 17:16.

Čengdu Masters turnīrā piedalās arī Serbijas labākās komandas “Novi Sad” (1.) un “Liman” (2.), kā arī Amsterdamas vienība (4.), kam latvieši pirms divām nedēļām zaudēja Challenger turnīra pusfinālā.

Sezonas pirmajā “World Tour Masters” turnīrā aprīlī Dohā “Riga Ghetto” izcīnīja pirmo vietu, finālā ar 15:14 pieveicot “Liman”.

WT kalendārs 2019. gadā paplašināts līdz 12 turnīriem (ieskaitot finālsacensības).

“Riga Ghetto Basket” pagaidām nodrošināta līdzdalība WT turnīros arī Mehiko (6.-7. jūlijā), Debrecenā (27.-28. augustā) un Nankinā (12.-13. oktobrī). Par iespēju startēt citos posmos vēl jācīnās Challenger sērijas turnīros. 7. un 8. jūnijā plānota līdzdalība Maskavas Challenger, kur varēs iegūt tiesības startēt WT turnīrā Prāgā (3. un 4. augustā).

*Informāciju sagatavoja Latvijas Basketbola savienība.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par