“Riga Ghetto Basket” izcīna divas lieliskas uzvaras Ķīnas “Masters” turnīrā

29/09/2018 16:53
Latvijas 3x3 basketbola izlase, Sportazinas.com

Latvijas 3×3 basketbola izlases bāzes komanda “Riga Ghetto Basket” ar divām uzvarām sākusi Ķīnas pilsētā Čendu notiekošo “Masters” turnīru. Abi panākumi ļāva iekļūt turnīra ceturtdaļfinālā.

Rīdzinieki bija izsēti ar otro numuru un pirmajā spēlē tikās ar Indonēzijas komandu “North Jakarta”. Vienubrīd rezulāts bija ļoti graujošs uz tablo – 15:1, bet vēlāk Indonēzijas komanda ar grūtībām tika pie pieciem punktiem, spēles gala rezultātam esot 22:5.

Otrajā duelī Latvijas 3×3 basketbola izlases bāzes komanda tikās ar Hāgas komandu no Nīderlandes, kas indonēziešus pieveica ar 22:12. Spēles sākums bija visai spraigs, tablo vēstījot 6:6. Tomēr pēcāk latviešiem nedaudz izdevās atrauties, panākot piecu punktu pārsvaru – 19:14. Mača izskaņā mūsējie vēl vairāk palielināja pārsvaru, svinot loģisku uzvaru ar 22:15.

Līdz ar to svētdien, plkst. 12:25 “Riga Ghetto Basket” ceturtdaļfinālā cīnīsies pret Mongolijas komandas “Ulaanbaatar” un Krievijas komandas “Moscow” zaudētāju. Turnīrā piedalās četras komandas no Ķīnas, pa vienai no Indonēzijas, Japānas, Kanādas un Krievijas, Mongolijas, Nīderlandes, Serbijas. Ar pirmo numuru izlikta komanda “Liman” no Serbijas, kas Pasaules tūres kopvērtējumā pagaidām ieņem otro vietu.

“Riga Ghetto Basket” pārstāv Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars, Kārlis Pauls Lasmanis un Nauris Miezis. Puiši bez brīvdienām spēlē astoto nedēļu pēc kārtas. Aizpagājušajā nedēļā “Riga Ghetto Basket” iekļuva Eiropas kausa finālā, tomēr tika pie sudraba. Šosezon komanda uzvarējusi piecos turnīros, kā arī izcīnījuši otro un trešo vietu “Masters” turnīros Ungārijā un Šveicē.