“Riga Ghetto Basket” tiek pie godalgām Igaunijā

Riga Ghetto Basket, sportazinas.com
"Riga Ghetto Basket" | Foto: FIBA

Latvijas vadošā 3×3 basketbola komanda “” sestdien Igaunijā “3×3 Tallina Open Quest Tour” turnīra piektajā posmā izcīnīja bronzas godalgas.

Rīdzinieki turnīrā bija izlikti ar pirmo numuru un pamatturnīra spēles aizvadīja A grupā, kamēr “Ventspils Ghetto” bija piešķirts otrais numurs, un cīņas bija jāaizvada B grupā.

“Riga Ghetto Basket” šajā turnīrā pārstāvēja Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš, Klāvs Čavars un Artūrs Strēlnieks, bet Kurzemes komandā spēkojās Roberts Pāže, Armands Seņkāns, Mārtiņš Šteinbergs un Mārtiņš Zemturis.

Rīgas komanda pirmajā grupu turnīru spēlē ar 22:12 uzvarēja “Aaspere”, otrajā duelī ar 22:14 pieveikta “Teamspirit.ee/Ballzy”, bet noslēdzošajā cīņā ar 22:6 sagrauta “Karud”.

Ventspilnieki grupu turnīrā ar 21:19 uzvarēja “Yes Experience”, otrajā spēlē ar 19:12 pieveikti “EMU SK”, savukārt noslēdzošajā pamatturnīra spēlē ar 19:15 pārspēta “Keerutus Liigutus”.

Ceturtdaļfinālā “Riga Ghetto Basket” ar 21:12 uzvarēja “Hito/Suurkoogid”, kamēr Ventspils vienība ar 18:21 piekāpās “Kvartett”.

Pusfinālā rīdzinieki ar 18:21 atzina “Boft” pārākumu. Bronzas duelī Latvijas spēcīgākā komanda ar 21:16 pārspēja tautiešu pāridarītājus “Kvartett”.

Finālā uzvaru svinēja “Boft”, kas ar 22:20 uzvarēja “Viimsi”.

Jau ziņots, ka “Riga Ghetto Basket” pagājušajā nedēļās nogalē “3×3 Tallina Open Quest Tour” turnīra ceturtajā posmā izcīnīja uzvaru.

Abiem Latvijas klubiem šis bija otrais turnīrs šajā sezonā.

Arī Latvijā 3×3 basketbolā paredzēts veidot savu profesionālu līgu, kurā pašmāju sportisti kaldinātu savas prasmes.

FIBA Pasaules tūres pirmās sacensības šobrīd paredzētas augusta vidū Manilā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par