“Riga” grauj daugavpiliešus un kāpj “Optibet Virslīgas” tabulā

15/08/2022 19:58

“Riga” komanda pirmdien svinēja uzvaru “Optibet Virslīgas” 23.kārtas pārceltajā spēlē. “Riga” futbolisti  “Skonto” stadionā, bet viesu statusā, ar 4:0 pārspēja “Daugavpili”. Uzvara palīdzēja rīdziniekiem pacelties uz otro vietu turnīra tabulā.

Rīdzinieki vadībā izvirzījās 23.minūtē, kad Luiss Torress izpildīja sitienu no soda laukuma dziļuma. “Daugavpils” vārtsargs Vladislavs Kurakins skāra bumbu, taču tā ar augstu trajektoriju ielidoja vārtos.

Otrajā puslaikā, 62.minūtē, pēc saspēles ar Torresu Gabriels Ramuss raidīja bumbu mērķī un panāca 2:0. 15 minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Ramusa piespēles Lukass Ranžels izskrēja viens pret Kurakinu un nostiprināja rīdzinieku pārsvaru. Punktu “Riga” uzvarai pielika Ranžels, kurš kompensācijas laika pirmajā minūtē pēc Mikaēla Soisalo izpildītā stūra sitiena panāca 4:0.

“Riga” futbolistiem virslīgā ir četru uzvaru sērija, turpretī “Daugavpils” piedzīvojusi sešus zaudējumus pēc kārtas.  Pirmajā aplī mačs “Celtnieka” stadionā noslēdzās bezvārtu neizšķirti 0:0, bet otrajā “Riga” mājās uzvarēja ar 2:0. Šodien mājinieku statusā būs “Daugavpils”, kas patlaban palikusi bez sava mājas stadiona. Pēc šī mača visas komandas ir aizvadījušas pa 24 spēlēm.

Turnīra tabulas galvgalī ar 60 punktiem ir “Valmiera”, otro vietu ar 53 punktiem ieņem “Riga”, trešā ar 52 punktiem ir RFS, bet četrinieku ar 50 punktiem noslēdz “Liepāja”. Piektā  ir “Auda” ar 38 punktiem, bet sestā “Daugavpils”, kurai ir 24 punkti, savukārt “Tukums 2000″/”Telms” komandai ir 20 punkti. Tālāk 17 punkti ir Jūrmalas “Spartaka” komandai, bet 14 punktus sakrājušas “Metta” un “Super Nova” komandas.