“Riga” gūst uzvaru pēdējā pārbaudes spēlē Dubaijā

23/02/2021 17:17

Latvijas čempione futbolā “Riga” otrdien pēdējā pārbaudes spēlē Dubaijā uzvarēja Krievijas pēc spēka trešās līgas komandu Maskavas “Rodina”, vēsta klubs savā “facebook” kontā. “Riga” ar 2:0 (1:0) uzvarēja Maskavas klubu “Rodina”. Vārtus guva Veslijs Natā un Nedeljko Piščevičs.

“Riga” gatavošanās procesa noslēdzošo daļu aizvadīs Rīgā. “Riga” Dubaijā trenējas kopš 8.janvāra. Pārbaudes spēlēs tika izcīnīta 1:0 uzvara pār Uzbekistānas čempioni Taškentas “Pahtakor”, ar 5:0 tika sagrauta Armēnijas čempione “Ararat-Armenia”, kā arī vēl divos mačos ar 1:0 un 2:0 pieveikta Krievijas pēc spēka trešās līgas komanda Maskavas “Rodina”. Zaudējumi ar 0:4 tika piedzīvoti pret Sanktpēterburgas “Zeņit” un Maskavas “Spartak”, 0:1 – pret “Krasnodar”, Soļigorskas “Shakhtor” un Erevānas “Noah”.

Virslīgas čempionāta jaunās sezonas sākums paredzēts marta vidū. 2021.gada sezonā Latvijas futbola virslīgā spēlēs čempione “Riga”, otrās vietas ieguvēja RFS, bronzas medaļniece “Valmiera”, kā arī “Ventspils”, “Liepāja”, Jūrmalas “Spartaks”, Jūrmalas “Noah”, “Metta” un “Daugavpils”. Iepriekšējā sezonā jau trešo reizi pēc kārtas virslīgā uzvaru svinēja “Riga”, bet Latvijas kausu ieguva “Liepāja”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

04/03/2021 09:43

Piecas kļūdas, no kurām Skudra varēja izvairīties

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” paziņoja par sadarbības izbeigšanu ar latviešu speciālistu Pēteri Skudru. Treneris, kurš Latvijas galvaspilsētā ierādās kā glābējs, bija spiests strādāt diezgan ekstrēmos apstākļos…