“Rīga” hokejisti Igaunijas līgā ar čempioniem uzvaras dala uz pusēm

02/10/2022 21:43
HS

Hokeja skolas “Rīga” komanda aizvadījusi vēl divus mačus Igaunijas čempionātā. Vakar kaimiņvalsts pilsētā Tartu rīdzinieki ar 4:3 papildlaikā pieveica pagājušās sezonas Igaunijas čempioni Tartu “Valk 494” komandu, kamēr šodien abu komandu atkārtotajā duelī pārāki bija mājinieki, svinot uzvaru ar 6:2.

Vakardienas trillera cienīgajā mačā, kur trešajā periodā tika gūti seši vārti, rīdziniekiem izlīdzinājumu panākot nepilnu minūti pirms pamatlaika beigām, ar precīziem metieniem “Rīga” rindās atzīmējās Sandis Auziņš, Rauls Kapura, Dmitrijs Diļevka un Gļebs Kariļovs. Savukārt šodien vārtus guva Kapura un Diļevka.

Ar trīs panākumiem četrās spēlēs HS “Rīga” Igaunijas čempionāta tabulā ieņem pirmo vietu. Tiesa, rīdzinieki aizvadījuši visvairāk maču. Jau ziņots, ka Igaunijas čempionātā  šajā sezonā spēlēs ne tikai “Kurbads”, bet arī “Rīga”, kura visus mačus šajā turnīrā aizvadīs izbraukumā. Ja rīdziniekiem četri mači jau aiz muguras, tad “Kurbads” cīņā iesaistīsies vien 8. oktobrī, kad savā laukumā uzņems “Rīgas” pēdējos pretiniekus “Valk 494”.