“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

26/01/2022 16:37
Nokopēts

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro.

“Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84 miljoni eiro. Vienības vērtīgākais futbolists ar diviem miljoniem eiro ir jauniegūtais ukraiņu pussargs Vladlens Jurčenko, bet viņam seko baltkrievs Jurijs Kendišs (750 tūkstoši eiro) un Kongo spēlētājs Ngonda Muzinga (700 tūkstoši eiro). Vērtīgākais latvietis “Riga” komandā ir Latvijas izlases aizsargs Antonijs Černomordijs ar 400 tūkstošu eiro lielu vērtību.

Šobrīd otrs vērtīgākais “Optibet” Virslīgas klubs ir RFS, kura futbolistu vērtību sastāda 5,67 miljonus, bet futbola kluba “Liepāja” vērtība ir 5,21 miljoni eiro. Vērtīgākais futbolists Latvijas čempionātā šobrīd ir jau pieminētais Jurčenko, bet otrajā vietā ir Latvijas izlases uzbrucējs Raimonds Krollis ar vienu miljonu eiro lielu vērtību.

Lietuvas “A Lyga” turnīrā vērtīgākā vienība ir Viļņas “Žalgiris”, kuras spēlētāju vērtība novērtēta ar 6,1 miljoniem eiro. Otrajā pozīcija atrodas Marijampoles “Suduva” (4,75 miljoni), bet trešajā vietā ierindojas Kauņas “Žalgiris” (3,68 miljoni). Vērtīgākais “A Lyga” futbolists ar 775 tūkstošu eiro lielu vērtību ir Viļņas “Žalgiris” uzbrucējs Franciss Kjeremehs no Ganas.

Igaunijas “Premium Liiga” čempionātā lielāko vērtību ar 4,61 miljoniem eiro sastāda “Levadia” komandas sastāvs, otrais vērtīgākais klubs ir Tallinas “Flora” (3,97 miljoni eiro), bet trešais ir “Paide Linnameeskond” (2,93 miljoni eiro). Vērtīgākais līgas spēlētājs ir igauņu pussargs Bogdans Vastsuks (400 tūkstoši eiro). Zīmīgi, ka Vastsuks no 2016./2017. līdz 2018./2019. gada sezonai pārstāvēja “Riga”.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām