“Riga” izcīna divas uzvaras pret Krievijas komandu

17/02/2021 19:36
Roberts Ozols

Šodien Dubaijā Latvijas čempione “Riga” izcīnīja divas uzvaras (1:0, 2:0) pret Krievijas klubu “Rodina”. Pirmajā spēlē vārtus guva Raivis Ķiršs, bet otrajā – Gabriels Ramoss un Stefans Miloševičs, vēstīts Rīgas komandas mājaslapā.

“Riga” Dubaijā atrodas jau vairāk nekā 40 dienas un aktīvi trenējas 2021. gada sezonas sākumam. Līdz šodienai bijām aizvadījuši septiņas pārbaudes spēles – divas uzvaras un pieci zaudējumi. Esam spēlējuši pret spēcīgākajiem Krievijas, Uzbekistānas un Armēnijas klubiem.

Pret Krievijas pēc spēka trešās līgas klubu “Rodina” šodien aizvadījām divas spēles. Visiem futbolistiem bija iespēja sevi pierādīt. Pirmajā spēlē izcīnījām uzvaru ar rezultātu 1:0. Vienīgos vārtus spēles 15. minūtē pēc lieliskas kombinācijas guva pussargs Raivis Ķiršs. “Riga” arī spēlē kopumā bija vairāk vārtu gūšanas iespēju, taču tās palika neizmantotas. Pāris epizodēs sava meistarība bija jādemonstrē arī “Riga” vārtsargam Robertam Ozolam.

Otrajā spēlē “Riga” dominēja visas 90 minūtes un uzvarēja ar rezultātu 2:0. 13. minūtē vārtus guva Gabriels Ramoss, bet 37. minūtē otros vārtus treniņnometnes ietvaros guva Stefans Miloševičs, kurš otrajā puslaikā nerealizēja 11 metru soda sitienu. Šajā spēlē “Riga” sastāvā debitēja vārtsargs Ivans Brkičs.

“Riga” Dubaijā trenēsies vēl aptuveni nedēļu, bet tad gatavošanās procesa noslēdzošo daļu aizvadīs Rīgā.