“Rīga” MHL čempionātā piedzīvo piekto zaudējumu pēc kārtas

16/10/2018 21:24
Riga, Sportazinas.com

Latvijas komanda “Rīga” otrdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta ietvaros piedzīvoja jau piekto zaudējumu pēc kārtas.

Rīdzinieki izbraukumā ar 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) piekāpās Stupino “Kapitan” komandai.

Pirmajā trešdaļā “Rīga” zaudēja divus vārtus, kad mājinieku labā izcēlās Jurijs Hožuhovs un Amirs Garajevs, bet 56.minūtē cīņas galarezultātu uzstādīja Ņikita Dorofejevs.

Abas vienības savā starpā tikās jau pirmdien, “Rīgai” piedzīvojot neveiksmi ar 0:4.

Turpinājumā Latvijas komanda šajā nedēļas nogalē aizvadīs mačus savā laukumā pret Jaroslavļas “Loko” hokejistiem.

Ar 16 spēlēs izcīnītiem 12 punktiem “Rīga” ieņem 14.vietu Rietumu konferencē, kur “Kapitan” ar 21 punktu 20 cīņās ir devītā starp 17 komandām.

“Rīgas” komandas galvenais treneris šajā sezonā ir Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusam palīdz Raimonds Vilkoits, kurš šo amatu ieņēma arī iepriekšējā sezonā.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.