“Rīga” MHL sezonu noslēdz ar zaudējumu

07/03/2021 15:21
HK Rīga

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība “Rīga” sezonas pēdējā spēlē svētdien viesos piekāpās Čerepovecas “Almaz”, sezonu noslēdzot 13.vietā Rietumu grupā. Rīdzinieki viesos piekāpās Čerepovecas “Almaz” ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2).

Ēriks Vītols pirmo reizi kapitulēja 22.minūtē, kad no tuva attāluma vārtus guva Aleksejs Kapustins. 51.minūtē rezultāta starpību dubultoja Vladislavs Gerciks. “Rīga” vienus vārtus atspēlēja 53.minūtē mazākumā, kad noraidīts par sitienu ar nūju uz 5+20 minūtēm bija Artūrs Brikmanis. Vārtus no Antona Siņegubova piespēles guva Sandis Vilmanis. 54.minūtē mājinieki tomēr izmantoja vairākumu, vēlreiz izceļoties Kapustinam – 3:1. Vītols šajā mačā atvairīja 35 metienus, bet rīdzinieki pretinieku vārtus ar metieniem apdraudēja vien 19 reizes.

“Rīga” ar 44 punktiem 64 spēlēs Rietumu konferencē ieņēma 13.vietu, izslēgšanas cīņās neiekļūstot, bet “Almaz” ar 83 punktiem finišēja sestā un spēlēs “play-off” turnīrā. “Rīga” iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.