“Rīga” nenotur pārsvaru un piedzīvo otro zaudējumu pārbaudes turnīrā Zviedrijā

22/08/2019 23:12

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” ceturtdien piedzīvoja otro zaudējumu Kārlstadē notiekošajā pārbaudes turnīrā “Super Challenge”.

“Riga” otrajā mačā pēcspēles soda metienu sērijā ar 1:2 piekāpas Kārlstades “Farjestad” hokejistiem. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2 (1:0, 1:1, 0:1), bet “Rīga” komandā ar vārtiem izcēlās Bulats Gaļimovs un Ričards Grīnbergs. Tikmēr Deniss Fjodorovs vienīgais no “Rīgas” komandas realizēja “bullīti”.

Vadību pirmā perioda izskaņā ieguva rīdzinieki, kad precīzi meta Gaļimovs, bet mača 21.minūtē 2:0 jau panāca Grīnbergs. Pretinieki vienus vārtus prata atgūt, bet trešā perioda vidū rezultātu izlīdzināja, līdz ar to spēlē bija jāaizvada papildlaiks, kurā neviena no komandām tā arī neizcēlās. “Bullīšos” pārāka bija “Farjestad” komanda, bet vienīgo precīzo pēcspēles metienu rīdzinieku rindās izpildīja Fjodorovs.

Savā A grupas pirmajā spēlē rīdzinieki ar rezultātu 0:4 piekāpās Norvēģijas U20 izlasei.

Piektdien Latvijas komanda spēkosies ar Austrijas U20 valstsvienību, savukārt nedēļas nogalē būs spēles par vietām.

B grupā ielozētas Vekšes “Lakers”, “Leksands”, kā arī Francijas un Ungārijas U20 izlases. Turnīrā komandas aizvadīs piecas spēles.

Uz turnīru Zviedrijā devušies 29 hokejisti: vārtsargi – Bruno Brūveris, Reinis Liepiņš, Jānis Voris; aizsargi – Arvils Bergmanis, Gustavs Bergs, Artūrs Brikmanis, Ričards Groskops, Ņikita Mateiko, Ernests Ošenieks, Rūdolfs Spilva, Jevgenijs Pika; uzbrucēji – Aleksandrs Biškins, Kārlis Bucenieks, Deniss Fjodorovs, Bulat Galimov, Pāvils Galsons, Ričards Grīnbergs, Konstantīns Korkus, Emīls Masteiko, Gustavs Millers, Mikus Mintautišķis, Ričards Puriņš, Roberts Priževoits, Kristaps Roķis, Ņikita Sažko, Antons Siņegubovs, Kristaps Skrastiņš, Jānis Švanenbergs, Miks Tumānovs.

Uzbrucējs Antons Trastašenkovs trenējas pie Rīgas “Dinamo” komandas, savukārt aizsargs Arkādijs Topoļevs un uzbrucējs Rihards Liģis turnīrā nepiedalās slimības dēļ.

Šovasar “Rīga” spēlēja arī pārbaudes turnīrā Sanktpēterburgā, kur piecos mačos tika pie vienas uzvaras.

Iepriekš jau ziņots, ka par “Rīga” galveno treneri apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistēs Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādās Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzies jau pēc regulārā turnīra.