“Riga” otrajā pārbaudes spēlē uzvar Slovākijas čempionus

25/01/2022 18:37

Šovakar “Optibet” Virslīgas komanda “Riga” treniņnometnē Dubaijā guva pirmo uzvaru, ar 2:1 uzvarot Slovākijas čempioni “Slovan Bratislava”. Vārtus Rīgas komandas labā guva Karims Lukili un Arturs Krancmanis. 28. janvārī risināsies mačs pret citu Slovākijas klubu “Žilina”.

Pirmajā pārbaudes spēlē “Riga” ar rezultātu 0:2 zaudēja Polijas Ekstraklases čempionei “Legia”. Katru no puslaikiem komanda aizvadīja gandrīz pilnīgi atšķirīgā sastāvā, kas tika darīts arī šodien pret “Slovan”.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm “Riga” labi kontrolēja bumbu un bija aktīvāki par pretiniekiem, kas atnesa vārtu guvumu. Septītajā minūtē no 11 metru atzīmes vārtus guva Karims Lukili (1:0). Nedaudz vēlāk lielisku piespēli veica Veslijs Nata, pēc kuras Mikaels Soisalo ieskrēja soda laukumā, tika garām pretiniekam, piespēlēja soda laukumā, un tur neveiksmīgi sita gan Džoselfo Bārnss, gan Lukili. Puslaika beigās daži momenti bija arī “Slovan”, bet visās epizodēs Rīgas komandu glāba vārtsargs Nils Puriņš.

Otro puslaiku aizvadīja citi 11 futbolisti. Puslaika ievadā bija diezgan grūti, jo “Slovan” veidoja labas kombinācijas. Puslaika gaitā vairākas labus atvairījumus veica Roberts Ozols, bet 62. minūtē skaistus vārtus guva 18 gadus vecais Arturs Krancmanis. Laukuma vidusdaļā labi nospēlēja Jurijs Vakulko, vēlāk piespēlēja Krancmanim, un pussargs lieliski apspēlēja pretinieku un sita bumbu vārtu tālajā stūrī (2:0). Prieki gan bija īsi. Jau pēc minūtes individuāli fantastiski nospēlēja Vladimirs Vaiss, un noslēgumā pieredzējušais spēlētājs sita tālajā stūrī. Mača noslēdzošajā daļā iespējas bija abām komandām, bet vārti netika gūti. “Riga” uzvara ar 2:1.

“Riga” – “Slovan” 2:1 (1:0)

Vārti: Lukili (11m) 7′, Krancmanis 62′ – Vaiss 63′.
“Riga” 1. puslaikā: Puriņš – Marčinko, Černomordijs, Jurkovskis, Bārnss, Pētersons, Lukili, Nata, Soisalo, Saveļjevs, Kurakins, Ulimbaševs.
“Riga” 2. puslaikā: Ozols – Andresons, Jurkovskis, Rugins, Ramoss, Vakulko, Korotkovs, Kendišs, Kamešs, Ngondā, Krancmanis.