“Riga” pametušais leģionārs cer, ka klubam izdosies iekļūt Eiropas kausa grupu turnīrā

Tomislavs Šaričs, sportazinas.com
Tomislavs Šaričs | Foto: "Riga FC"/Zigismunds Zālmanis

Horvātu pussargs Tomislavs Šaričs, kurš pēc diviem gadiem Latvijas čempionvienībā “” pameta klubu, sarunā ar vienības preses dienestu atskatījās uz Latvijas galvaspilsētā pavadīto laiku.

“Rīgā pavadītie divi gadi bija brīnišķīgi. Šie gadi bija daudz labāki nekā es varēju iedomāties. Satiku lieliskus cilvēkus. Sasniedzām teicamus rezultātus. Protams, ka kopumā esmu priecīgs par pavadīto laiku “Riga” sastāvā. Labākie momenti? Mums bija lieliski rezultāti šo divu gadu laikā, bet kā spilgtāko momentu izvēlētos kausa finālu pret “Ventspili”, kad ieguvām klubam pirmo trofeju. Eiropas līgas kvalifikācijā, protams, izcelšu uzvarētās Polijas “Piast” un Helsinku HJK komandas,” labākos momentus atceras pussargs.

Tāpat Šaričs pastāstīja, kā klubam izdevies sasniegt pēdējo gadu panākumus. “Vienmēr, lai sasniegtu rezultātu, ir daudz faktoru. Es izceltu spēlētāju kvalitāti. Tas laikam būs galvenais. Bet no spēlētājiem ir jāizveido komanda. Mums bija lielisks kolektīvs. Paldies direktoriem, treneriem. Visi kopā bijām ļoti spēcīgi. Tas ļāva sasniegt to, ko vēlējāmies. Vēlu “Riga” visu to labāko nākotnē. Uzvarēt visos vietējos turnīrus. Un, protams, veikt šo vēl vienu soli Eiropas kausos, kas būtu grupu turnīrs. Tas būtu lielisks sasniegums. Soli pa solim komanda iet uz priekšu, kļūst labāka. Cerams, ka klubam drīzumā izdosies iekļūt grupu turnīrā,” novēlēja Šaričs.

Horvātu pussargs “Riga” vienība pievienojās 2018. gada vasarā. Pēc kļūšanas par rīdzinieku viņš aizvadīja 14 spēles Virslīgā, četrus mačus Latvijas kausa izcīņā un vēl divus UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā. Tomislavs pirmo reizi kļuva par Latvijas čempionu un ieguva arī Latvijas kausu.

2019. gadā pussargs Latvijas futbola Virslīgā nospēlēja 20 mačus, guva divus vārtus un nopelnīja četrus brīdinājumus. Viņam arī viena spēle Latvijas kausā, divi mači UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā un trīs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā. 2019. gadā horvāts otro reizi karjerā kļuva par Latvijas čempionu.

Vasarā beidzas Šariča līgums. Abas puses ir vienojušās, ka sadarbība netiks turpināta.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par