“Riga” pārbaudes spēlē atzīst Emša vienības pārākumu

08/02/2021 16:12

Latvijas čempione futbolā “Riga” pirmdien cieta zaudējumu Dubaijas treniņnometnes sestajā pārbaudes spēlē. Latvijas čempioni ar rezultātu 0:1 (0:0) zaudēja Latvijas izlases pussarga Eduarda Emša pārstāvētajai Armēnijas komandai Erevānas “Noah”.

Pirmajā puslaikā rīdziniekiem vislabākā izdevība bija piecas minūtes pirms došanās pārtraukumā, kad pēc Veslija Natā piespēles Kulē Mbombo trāpīja pa vārtu stabu. Dažas minūtes vēlāk “Noah” atbildēja ar bīstamu uzbrukumu, bet “Riga” komandu no zaudētiem vārtiem glāba Frenks Orols.

Spēles 61.minūtē uz “Riga” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru Armēnijas klubam realizēja Vladimirs Nazarovs, pārspējot otrajā puslaikā vārtus sargājušo Robertu Ozolu. Latvijas čempiones futbolisti turpinājās saskarties ar grūtībām uzbrukumā un cieta zaudējumu piektajā no sešām aizvadītajām spēlēm. Sitienos vārtu taisnstūrī abām komandām bilance bija vienāda – 4:4.

Iepriekšējās pārbaudes spēlēs “Riga” piedzīvojusi četrus zaudējumus (0:4 pret Sanktpēterburgas “Zenit”, 0:1 pret “Krasnodar”, 0:1 pret Soļigorskas “Shakhtyor” un 0:4 pret Maskavas “Spartak”), kā arī izcīnījusi vienu uzvaru (2:0 pār Taškentas “Pahtakor”). Latvijas čempionvienībai treniņnometnes laikā paredzētas astoņas pārbaudes spēles. Mačus tiešraidē pārraida kanāls “Sportacentrs.com TV”.