“Riga” pārbaudes spēlē Dubaijā piekāpjas Krievijas klubam “Spartak”

07/02/2021 16:29

Latvijas čempione futbolā “Riga” svētdien piedzīvoja zaudējumu Dubaijas treniņnometnes piektajā pārbaudes spēlē. “Riga” ar rezultātu 0:4 (0:0) piekāpās slavenajam Krievijas klubam Maskavas “Spartak”. Spēles ievadā aktīvāki bija maskavieši, bet 20.minūtē izcilu iespēju vārtu priekšā neizmantoja Stefans Miloševičs, kuram izcelties liedza pretinieku vārtsargs Aleksandrs Seļikovs. Tāpat Seļikovs “Spartak” glāba puslaika noslēdzošajās minūtēs, bet vienā no epizodēm rīdzinieku vārti netika ieskaitīti aizmugures situācijas dēļ.

Krievijas komanda vadībā izvirzījās 58.minūtē, kad Romāns Zobņins no tuvas distances ar spēcīgu sitienu pārspēja rīdziniekus. Piecas minūtes vēlāk Miloševičs no tuvas distances sita nedaudz garām vārtiem. Puslaika otrajā pusē Esekjels Ponse un Viktors Mozess realizēja 11 metru soda sitienus, bet mača pēdējā minūtē Džordans Lāšons ar sitienu pretī vārtiem panāca 4:0.

Rīdzinieki vārtu taisnstūrī sita piecas reizes, bet maskaviešiem bija par diviem raidījumiem vairāk. Jau ziņots, ka iepriekšējās pārbaudes spēlēs “Riga” ar 0:4 zaudēja Sanktpēterburgas “Zenit”, ar 0:1 atzina “Krasnodar” pārākumu, ar 0:1 piekāpās Baltkrievijas klubam Soļigorskas “Shakhtyor” un ar 2:0 uzvarēja Āzijas Čempionu līgas ceturtdaļfinālisti Taškentas “Pahtakor”.

Nākamajā mačā rīdzinieki pirmdien spēkosies ar Latvijas izlases pussarga Eduarda Emša pārstāvēto Armēnijas klubu Erevānas “Noah”. Latvijas čempionvienībai treniņnometnes laikā paredzētas astoņas pārbaudes spēles. Mačus tiešraidē pārraida kanāls “Sportacentrs.com TV”.