“Rīga” pārbaudes turnīrā Zviedrijā cieš zaudējumu pusfinālā

25/08/2018 16:46
HK ''Rīga'', Sportazinas.com

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” sestdien Zviedrijā cieta zaudējumu “U-20 Super Challenge” pārbaudes turnīra pusfinālā.

Latvijas vienība ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) piekāpās Zviedrijas kluba Vekšes “Lakers” jaunajai maiņai.

“Rīgas” labā vienīgos vārtus guva lietuvietis Marks Kaļeiņikovs, kurš bija precīzs trešā perioda otrajā minūtē.

Latvijas komandas hokejisti pa pretinieku vārtiem meta 20 reizes, kamēr pašiem bija jātiek galā ar “Lakers” spēlētāju 44 raidījumiem.

Svētdien “Rīga” spēkosies par trešo vietu turnīrā.

Kā vēstīts, trešdien “Rīga” ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Norvēģijas U-20 izlasi, ceturtdien ar 1:0 tika galā ar Kārsltades “Farjestad” junioru vienību, bet piektdien ar 2:0 apspēlēja Francijas U-20 izlasi.

Uz turnīru Zviedrijā devušies 25 hokejisti: vārtsargi Bruno Brūveris, Niklāvs Rauza un Jānis Voris; aizsargi Arvils Bergmanis, Gustavs Bergs, Kosts Gusevs, Roberts Kaļķis, Renārs Kārkls, Jegors Mateiko, Ņikita Mateiko, Pauls Svars; uzbrucēji Kārlis Bucenieks, Renārs Cipruss, Deniss Fjodorovs, Ričards Grīnbergs, Marks Kaļeiņikovs, Dāvids Krūmiņš, Gustavs Millers, Rūdolfs Polcs, Roberts Priževoits, Kristaps Roķis, Antons Siņegubovs, Jānis Švanenbergs, Antons Trastašenkovs, Ralfs Vjaters.

Jau vēstīts, ka “Rīga” augusta sākumā noslēdza dalību pārbaudes turnīrā Sanktpēterburgā, kur piecos mačos izcīnīja trīs panākumus.

Komandas galvenais treneris gaidāmajā sezonā būs Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusa palīgs būs Raimonds Vilkoits, kurš šo amatu ieņēma arī iepriekšējā sezonā.

“Rīga” 2018./2019.gada sezonu sāks savā laukumā, 5.septembrī spēkojoties ar Piejūras novada “Taifun”.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.