“Riga” pāridarītāja “Maccabi” ČL kvalifikāciju turpina ar zaudējumu

23/09/2020 10:04
Zalcburgas Red Bull

Austrijas futbola komanda Zalcburgas “Red Bull” otrdien UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas “play-off” kārtā uzvarēja Latvijas čempiones “Riga” pāridarītāju Telavivas “Maccabi”.

“Red Bull” ar 2:1 (0:1) viesos uzveica “Maccabi”, kurai iespēja atspēlēties un sasniegt pamatturnīru būs 30.septembrī.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, jo jau devītajā minūtē izdevās panākt 1:0. Pēc tālas piespēles starp aizsargiem bumbu saņēma Dens Bitons, kurš pietuvojās soda laukumam un izpildīja filigrānu sitienu, vārtsargam nespējot aizskart bumbu.

Viesi atbildes triecienu deva otrā puslaika ceturtajā minūtē, izlīdzinājumu panākot Dominikam Soboslajam. Soda laukumā noteikumi tika pārkāpti pret Patsonu Daku, kā rezultātā Soboslajs stājās uz 11 metru atzīmes un bija nekļūdīgs. Uzvaras vārti tika gūti astoņas minūtes vēlāk, kad iepretim tukšiem vārtiem pie bumbas tika Masaja Okugava.

“Red Bull” komanda pagājušajā sezonā UEFA Čempionu līgas grupu turnīru sasniedza bez kvalifikācijas sacensībām, bet iepriekš 11 mēģinājumos ne reizi nav izdevies pārvarēt priekšsacīkstes.

“Maccabi” vienība pirmajā kvalifikācijas kārtā pārspēja “Riga”.

Citviet Krievijas komanda “Krasnodar” mājās ar 2:1 (1:1) uzvarēja Saloniku PAOK no Grieķijas.

Dimitris Pelkas septītajā minūtē nerealizēja “pendeli”, bet 25 minūtes vēlāk atdarīja par paviršību, panākdams 1:0. Pārsvars gan noturējās vien septiņas minūtes, jo 11 metru soda sitienu precīzi izpildīja Viktors Klāsons.

Uzvaras vārtus Krievijas komandā 70.minūtē iesita Remijs Kabella, kurš soda laukumā bija pirmais pie gaisā lidojošās bumbas.

Savukārt Čehijas komanda Prāgas “Slavia” savā laukumā spēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Dānijas klubu “Midtjylland”.

Atbildes spēles “play-off” kārtā notiks 29. un 30.septembrī.

Trešdien pirmās spēles “play-off” kārtā aizvadīs arī Pirejas “Olympiacos” – Nikosijas “Omonia”, “Gent” (Beļģija) – Kijevas “Dinamo” un “Molde” (Norvēģija) – Budapeštas “Ferencvaros”.

Lai iekļūtu UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, komandām jāpārvar kopumā četras kvalifikācijas kārtas.