“Riga” pastiprinās ar kādreizējo Mančestras “City” futbolistu

Abdisalams Ibrahims, sportazinas.com
Foto: Andrejs Guļko

Latvijas čempione futbolā “Riga” ir panākusi vienošanos ar 28 gadus veco somālieti Abdisalamu Ibrahimu. Pussargs ir Mančestras “City” audzēknis, spēlējis Anglijas premjerlīgā, Nīderlandē, Grieķijā un Norvēģijā, bet “Riga” sastāvā nonācis uz īres līguma tiesībām no Kipras kluba “Pafos”.

Ibrahimam ir Norvēģijas pase, jo lielu daļu karjeras futbolists spēlējis tieši šīs valsts čempionāta. Abdisalams ir Anglijas premjerlīgas čempiones Mančestras “City” audzēknis. 2010. gadā no kluba U18 komandas pussargs pievienojās galvenajai komandai. Anglijas Premjerlīgā Ibrahimam ir viena spēle, kad 2010. gada 21. februārī pussargs uz maiņu devās laukumā 0:0 cīņā pret “Liverpool”.

2010./2011. gada sezonā Ibrahimam 11 spēles Anglijas “Championship” klubā “Scunthrope United”. Nākamajā sezonā somālietim astoņas spēles Nīderlandes spēcīgākajā čempionāta NEC rindās. 2012. gadā “City” Ibrahimu izīrēja Norvēģijas augstākās līgas klubam “Stromsgodset”, kur pavadīja divas sezonas. 38 spēlēs pussargs guva arī piecus vārtus un 2013. gadā kļuva par Norvēģijas čempionu.

Laika posmā no 2014. līdz 2016. gadam Ibrahims cīnījās Grieķijas augstākās līgas klubos “Ergotelis” un “Veria”. Grieķijā pussargam 19 spēles un vieni vārti. Tāpat Ibrahims divas reizes kļuva par šīs valsts čempionu un reizi ieguva kausa trofeju. 2017. gadā pussargs atgriezās Norvēģijā, kur pārstāvēja “Viking” un “Valarenga” komandas.

2019. gadā Ibrahims pārcēlās uz Kipras augstākās līgas klubu “Pafos” FC, kur sezonas otrajā daļā piedalījās septiņos mačos. Pēc sezonas beigām Kiprā “Riga” FC ir izdevies vienoties ar “Pafos” FC par to, ka Ibrahims līdz gada beigām uz īres līguma nosacījumiem pārstāvēs Latvijas čempionu rindas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par