“Riga” pastiprinās ar Latvijas izlases centra pussargu

Ritvars Rugins, sportazinas.com
Foto: Zigismunds Zālmanis

Latvijas čempione “Riga” sastāvu pastiprinājusi ar 29 gadus veco Latvijas izlases centra pussargu Ritvaru Ruginu, kurš iepriekš spēlēja “Ventpils” rindās.

Tukumā dzimušais Rugins profesionāla futbolista karjeru sāka Ventspilī. Kurzemes kluba sastāvā Ritvars cīnījās no 2008. līdz 2011. gadam, divas reizes kļūstot par Latvijas čempionu un vienreiz iegūstot Latvijas kausa trofeju.

Pēc tam 2012. gada ievadā Rugins devās uz Ukrainu, kur gan nopietnu spēles laiku ”Mariupol” sastāvā izkarot tā arī neizdevās, un pussargs atgriezās Latvijā, kļūstot par Rīgas ”Skonto” futbolistu. Galvaspilsētas klubu Rugins pārstāvēja trīs sezonas, esot vienam no komandas līderiem, tomēr Latvijas čempionātā trīs reizes pēc kārtas nācās samierināties ar otro vietu.

No 2015. līdz 2018. gada izskaņai Rugins četras sezonas atkal bija ”Ventspils” futbolists. Šīs komandas sastāvā Rugins šo gadu laikā nospēlēja vairāk nekā 100 spēles un Virslīgā guva sešus vārtus. 2016/17. gada sezonā Rugins ieguva Latvijas kausa trofeju, toreiz finālā dramatiskā izskaņā pēcspēles sitienos ventspilniekiem pieveicot tieši ”Riga” komanda. Ritvars Latvijas futbola Virslīgā savā karjerā aizvadījis jau vairāk nekā 230 spēles, bet tāpat Rugina rēķinā ir arī 30 spēles Latvijas nacionālajā izlasē.

“Ritvars ir pieredzējis futbolists ar lieliskā cīnītāja īpašībām.” Rīgas vienības mājaslapā citēts komandas sporta direktors Aleksandrs Romašins. “Viņš vienmēr ir izcēlies ar savu raksturu un nepiekāpību katrā epizodē. Šāds futbolists sniegs papildus agresivitāte mūsu spēlē. Arī Ritvars ir Latvijas nacionālās izlases līmeņa futbolists. Pēc viņa pievienošanās pieaugs konkurence laukuma vidusdaļā, lai gan viņš var spēlēt dažādās pozīcijās. Ruginam ir vajadzīgas līdera īpašības gan laukumā, gan ģērbtuvē, kas katrā komandā vienmēr ir svarīgi.”

“Riga” aizvadītajā sezonā slavenā ukraiņu trenera Viktora Skripņika vadībā pirmo reizi vēsturē tika kronēta par Latvijas čempioni.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par