“Riga” piesaista futbolistu no “Ligue 1”

20/07/2021 22:20

Latvijas čempione “Riga” parakstījusi līgumu ar 26 gadus veco Kongo izlases aizsargu Ngondu Muzingu, inormē klubs. Iepriekšējā sezonā viņš aizvadīja 30 spēles Francijas augstākās līgas klubā “Dijon”.

Muzinga ir dzimis 1994. gada 31. decembrī Kongo pilsētā Brazavillē. Futbolists spēlē malējā aizsarga pozīcijā. Profesionālās karjeras pirmajos gados Muzinga spēlēja Kongo klubā “AS Vita Club”, ar šo komandu 2018. gadā kļūstot par Kongo čempionu.

2019. gadā Muzinga kļuva par Francijas kluba “Dijon” futbolistu. Pirmajā sezonā Francijas spēcīgākajā čempionātā Muzinga aizvadīja sešas spēles, bet iepriekšējā sezonā Muzinga jau bija pamatsastāva futbolists. “Ligue 1” turnīrā Muzinga nospēlēja 30 spēles un guva divus elegantus vārtus, kurus var apskatīt ŠEIT un ŠEIT.

Kongo izlases sastāvā Muzinga ir aizvadījis 15 spēles.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Gailītis
16/09/2021 09:34

Gailītis: Porziņģis varētu izlaist vienu vakaru restorānā un atnākt uz izlasi, iedot puišiem “piecīti”

Latvijas čempiones “VEF Rīga” galvenais treneris un Latvijas basketbola izlases stūrmaņa asistents Jānis Gailīts LBS podkāstā “2+1” paudis viedokli par vietējo basketbolistu bailēm ielēkt nākamajā līmenī, par leģionāru lomu viņa vadītajā klubā, kā arī…