“Riga” pievienojas pussargs Ramoss

20/01/2021 19:47

“Optibet” virslīgas čempione “Riga” parakstījusi līgumu ar 24 gadus veco malējo pussargu Gabrielu Ramosu. Brazīlijas futbolists iepriekš spēlējis Brazīlijā, Gruzijā un Baltkrievijā.

Ramoss ir dzimis 1996. gada 20. martā Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro, un viņš spēlē malējā pussarga pozīcijā. Karjeras sākumā Ramoss spēlēja dažādos Brazīlijas klubos, bet 2018. gadā parakstīja līgumu ar Gruzijas vienību Batumi “Dinamo”.

Pirmajā sezonā Ramoss guva piecus vārtus un palīdzēja klubam iekļūt Gruzijas augstākajā līgā. 2019. gadā Gabriels guva četrus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles.

Pagājušajā sezonā Ramoss spēlēja Baltkrievijas augstākās līgas klubā “Torpedo-Belaz” un bija viens no labākajiem spēlētājiem visā čempionātā. Kopumā Baltkrievijā Ramoss aizvadīja 30 spēles, guva 12 vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…