“Riga” telpu futbolisti aizvadīs izšķirošo maču par iekļūšanu UEFA ČL finālturnīrā

02/12/2023 11:06
Nokopēts
Riga Futsal Club

Latvijas čempione telpu futbolā “Riga” UEFA Čempionu līgas elites kārtas trešajā mačā, kas būs izšķirošais par iekļūšanu finālturnīrā, šodien Zemgales Olimpiskajā centrā tiksies ar “Barca” vienību no Spānijas. Spēle sāksies plkst.17, tiešraidē to pārraidot kanālam TV4.

Lai iekļūtu finālturnīrā, “Riga” komandai mačā ar slaveno pretinieci pietiks ar neizšķirtu. Pirms pēdējās spēļu dienas “Riga” komandai ir seši punkti, “Barca” guvusi četrus, “Citta di Eboli” ir viens punkts, bet “Etoile Lavalloise” ir bez punktiem. Iepriekš šajā turnīrā Latvijas čempioni izrāva uzvaras maču nogalēs – 5:4 pār Francijas vienību “Etoile Lavalloise” un Itālijas čempionvienību “Citta di Eboli”. Barselonas klubs vispirms spēlēja neizšķirti 2:2 ar itāļiem un pēc tam ar 7:0 sagrāva francūžus.

“Citta di Eboli” ir Itālijas čempione, “Etoile Lavalloise” izcīnījusi Francijas čempiontitulu, kamēr “Barcelona” triumfēja Čempionu līgā 2021./2022.gada sezonā, kad finālturnīrs norisinājās Rīgā.

B grupā spēkus mēros “Pristina 01” no Kosovas, Portugāles klubs Lisabonas “Benfica”, Kazahstānas komanda Almati “Kairat” un “Dobovec” no Slovēnijas. C grupā spēlē Lisabonas “Sporting”, Sombatheji “Haladas” no Ungārijas, Briseles “Anderlecht” un “Loznica-Grad 2018” no Serbijas. Savukārt D grupā tiekas Spānijas klubs “Palma Futsal”, Kijivas “Hit”, Horvātijas komanda “Olmissum” un “Lubawa” no Polijas.

Četras finālturnīra dalībnieces pagaidām vēl nenosauktā pilsētā par medaļām cīnīsies no 2. līdz 5.maijam. Oktobra beigās Čehijas pilsētā Plzeņā rīdzinieki pamatkārtā ar 9:1 uzvarēja “Gentofte” no Dānijas, ar 7:1 pārspēja “Plzeņ” telpu futbolistus un ar 8:4 – “Radnik” no Bosnijas un Hercegovinas.

“Riga” telpu futbolisti turnīru sāka ar priekšsacīkstēm, kurās uzvarēja visos trīs mačos un nodrošināja pirmo vietu apakšgrupā un iekļūšanu pamatkārtā. Pagājušās sezonas “Optibet” telpu futbola virslīgas čempionāta finālsērijā “Riga” ar 3-1 uzvarēja “RFS Futsal” komandu. Iepriekš šis klubs startēja ar nosaukumu “Petrow” un pērn Čempionu līgā pirmoreiz sasniedza pamatkārtu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām