“Riga” telpu futbolisti izrauj uzvaru pirmajā finālsērijas spēlē

22/04/2023 17:58

Maksimam Seņam gūstot vārtus pēdējā minūtē, “Riga” (iepriekš – “Petrow”) komanda sestdien svinēja uzvaru “Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgas finālsērijas pirmajā mačā. Salaspilī notikušajā spēlē mājiniece “Riga” ar 4:3 (2:1) pārspēja “RFS Futsal” un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 1-0.

Devītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Andžejs Mickēvičs un vēlāk 2:0 panāca Artūrs Strazdiņš, taču Andrejs Baklanovs ātri vienus vārtus atguva. Uz Vlada Rimkus gūtajiem vārtiem 25.minūtē otrā puslaika turpinājumā ar precīziem sitieniem atbildēja Baklanovs un Aleksandrs Kuļešovs, panākdami 3:3.  Pamatlaika pēdējā minūtē “Riga” komandai ar gūtiem vārtiem uzvaru izrāva Seņs.

Paralēli sērijā par bronzas medaļām līdz divām uzvarām tiksies “Salaspils” un “Nīca”/”OtankiMill”. Abas galvaspilsētas komandas pirms tam savās pusfināla sērijās uzvarēja ar 3-0, “Riga” pārspēja Nīcas komandu, bet RFS – salaspiliešus. Rīgas derbijs nesen notika arī Latvijas kausa finālā, kad “RFS Futsal” dramatiskā cīņā bija pārāki ar 6:5. “Riga” komandai tas bija pirmais šosezon piedzīvotais zaudējums.

Pagājušās sezonas “Optibet” telpu futbola virslīgas finālsērijā “Petrow” (tagad – “Riga”) ar 3-1 uzvarēja “Raba” komandu, par labāko valstī kļūstot otro reizi vēsturē.