“Riga” treneris: Atdosim visus spēkus, lai tiktu tālāk

Mihails Koņevs, sportazinas.com
Foto: Zigismunds Zālmanis

Rītdien, pulskten 19.30 Latvijas čempione UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā savā laukumā aizvadīs atbildes maču ar Īrijs klubu “Dundalk”.

Iepriekš jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā “Riga” pirmajā UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas spēlē viesos spēkojās neizšķirti 0:0 ar Īrijas čempioniem “Dundalk”.

“Riga” galvenais treneris Mihails Koņevs atzina: “Komandai ir ļoti augsti uzdevumi. Ne tikai pārvarēt šo kārtu, bet tikt pēc iespējas tālāk. Mēs atdosim visus spēkus, lai tiktu tālāk. Uzskatu, ka spēle būs ļoti sarežģīta, jo nedrīkstam ielaist vārtus. Katri ielaistie vārti būs divu vērtībā.”

“”Dundalk” ir augsta līmeņa komanda, ko pierādīja spēle Īrijā. Abām komandām šī būs grūta spēle. Galvenais ir nekļūdīties vieglās situācijās. Iegūt bumbas kontroli, izmantot savu laukumu. Īrijā tomēr spēlējām uz sintētikas. Rīt centīsimies izdarīt visu, kas ir no mums atkarīgs,” pretinieku aprakstīja Koņevs.

“Riga” stūrmanis ieskicē gatavošanas mačam: “Jau teicu, ka katriem vārtiem būs milzīga nozīme, tāpēc uzreiz milzīgiem spēkiem skriet uz priekšu nebūs pārdomāts lēmums. Viņiem ir fiziski ļoti spēcīgi futbolisti. Mums ir jāspēj sajust bumbas, saspēle. Jau teicu, ka būs ļoti blīva spēle. Spēles gaitā redzēsim labāk, kā mums vajadzētu spēlēt.”

“Negribu daudz runāt par sastāva izmaiņām. Mums ir konkrēts plāns uz spēli. Spēles gaitā to redzēsim. Daudz būs atkarīgs no rezultāta. Felipe Brisola ir pilnībā gatavs spēlei. Īrijā mēs viņu pietaupījām, jo pēdējā treniņā iedzīvojās savainojumā. Viņš ātri spēja atgūties, pauda lielu vēlmi doties laukumā, bet pieņēmām tādu lēmumu. Kausa spēle pierādīja, ka viņš ir gatavs spēlēt. Mums ir dažādi varianti, bet tagad neteikšu, kurš ies pamatsastāvā, kurš paliks rezervē,” piebilda Koņevs.

Informāciju sagatavoja “Riga”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par