“Riga” un “Spartaks” pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti

23/05/2020 18:24

Pērnavā sestdien notikusī pārbaudes spēle starp diviem Latvijas klubiem “Riga” un Jūrmalas “Spartaks” noslēgusies neizšķirti, vēsta rīdzinieku vienības sociālajos tīklos publicētā informācija.

Spēle Pērnavā starp “Riga” un “Spartaks” noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0).

Vārtus Rīgas komandā guva Jakubs Hora, bet jūrmalnieku rindās izcēlās Ariagners Smits.

Rezultātu mača 35.minūtē no 11 metru atzīmes atklāja Hora, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar šādu rezultātu. Rīdziniekiem gandrīz izdevās gūt piekto panākumu savstarpējās spēlēs, bet statistiku pabojāja Smita precīzais raidījums 84.minūtē.

Atlikušajā laikā komandas vārtus vairs neguva, spēlei noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Jau ziņots, ka abas Latvijas komandas sestdien plāno aizvadīt pārbaudes spēli Pērnavā.

Tāpat “Riga” komanda sestdien pavēstīja, ka tās rindās šosezon vairs nespēlēs horvāts Tomislavs Šaričs.

“Optibet” futbola virslīgas sezonai bija jāstartē 13.martā, bet dienu iepriekš tika paziņots, ka Latvijā ieviesīs ārkārtas stāvokli. Vēl 12.martā tika pieļauts scenārijs, ka turnīra pirmās spēles tiks aizvadītas pie tukšām tribīnēm, bet situācija strauji mainījās un nākamās dienas rītā virslīgas čempionāta sākums tika atcelts.

Pēc valdības ceturtdienas lēmuma, kas paredz, ka ar 1.jūniju dažādās jomās, tostarp sportā, tiks mīkstināti ierobežojumi, kas iepriekš noteikti koronavīrusa izplatības dēļ, futbola virslīgas sezonas atsākšanās tiek plānota jūnijā. Lai kvalitatīvi aizvadītu trīs apļus, meistarsacīkstēm jāsākas ne vēlāk par jūniju pirmo pusi.

Šajā sezonā virslīgā startēs desmit komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn, bet par divām vairāk nekā aizpērn. Laukumos šogad dosies “Riga”, RFS, “Ventspils”, “Valmieras”, Jūrmalas “Spartaks”, “Liepājas”, “Jelgavas”, “Daugavpils”, “Metta” un “Tukums 2000/TSS” komandas.

Pērn par Latvijas čempioni tika kronēta “Riga”, bet savu pirmo trofeju kluba vēsturē ieguva RFS, kas uzvarēja valsts kausa izcīņā.