“Rīga” vēl viena saspringta cīņa pret MHL čempioni “Loko”, piedzīvojot zaudējumu pagarinājumā

25/01/2019 19:39

Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) zaudējumu sīvā cīņā šodien piedzīvoja vienīgā Latvijas pārstāvē “Rīga”, kas izbraukumā ar rezultātu 3:4 (2:2, 0:1, 1:0, 0:1) piekāpās pagarinājumā piekāpās pagājušās sezonas čempionei Jaroslavļas “Loko”.

Rīdzinieku labā vārtus guva Antons Trastašenko un Rūdolfs Polcs, savukārt trešā perioda ievadā Patrika Zabusova precīzais metiens panāca neizšķirtu 3:3. Pamatlaiks noslēdzās pie šāda rezultāta, kas nozīmēja pagarinājumu, kura otrajā minūtē Vladislavs Ribakovs atnesa uzvaru “Loko” vienībai.

Jaroslavļas klubs, kas ar 75 punktiem 52 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā šobrīd ieņem ceturto pozīciju, tādējādi revanšējās par ceturtdien piedzīvoto zaudējumu pēcspēles metienu sērijā (2:3).

Aigara Ciprusa trenētā “Rīga” vienība nākamos mačus aizvadīs pirmdien un otrdien, izbraukumā tiekoties ar Čerepovecas “Almaz” klubu.

Rīdzinieki vismaz punktu izcīnījuši jau sešās spēlēs pēc kārtas, tomēr ar kopumā 46 mačos iekrātiem 37 punktiem galvaspilsētas klubs Rietumu konferences tabulā joprojām atrodas 14.vietā 17 komandu konkurencē, saglabājot vien teorētiskas izredzes kvalificēties “play-off”.