“Rīga” vēlreiz paliek “sausā” pret “Almaz” un piedzīvo devīto zaudējumu pēc kārtas

25/10/2018 20:58

Devīto zaudējum pēc kārtas Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) turnīrā šovakar piedzīvojusi “Rīga”, kas savā laukumā atkārtoti ar rezultātu 0:2 piekāpās Čerepovecas “Almaz” vienībai.

Iedzinējos rīdzinieki nonāca otrā perioda vidū, bet dubultot pārsvaru un vienlaikus uzstādīt mača gala rezultātu “Almaz” hokejistiem izdevās noslēdzošās trešdaļas piektajā minūtē. Aigara Ciprusa vadītā “Rīga” komanda tādējādi arī otrajā mačā “Inbox.lv” ledus hallē  Piņķos nespēja uzlauzt Čerepovecas kluba cietoksni.

Deviņu zaudējumu sērijas laikā šī bija jau piektā spēle, kurā rīdzinieki palikuši “sausā”. Pēc aizvadītām 20 cīņām “Rīga” hokejisti ar izcīnītajiem 12 punktiem Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas 15. pozīcijā 17 komandu konkurencē.

Jāatzīmē, ka sezonu galvaspilsētas klubs iesāka daudzsološi, izcīnot trīs uzvaras pirmajās četrās spēlēs.

Nākamo maču “Rīga” aizvadīs 30. oktobrī, izbraukumā tiekoties ar Maskavas “Spartak”, kas līdz šim nopelnījusi precīzi divas reizes vairāk punktu nekā rīdzinieki un rietumos atrodas devītajā vietā.