“Rīga” zaudē abos grupas mačos, Mieža un Lasmaņa “Beijing” tiek “Challenger” turnīra 1/4 finālā

02/10/2023 13:28
Nauris Miezis

Latvijas 3×3 basketbola spēlētāju Kārļa Lasmaņa un Naura Mieža pārstāvētā “Beijing” pirmdien Dienvidkorejā izcīnīja vienu uzvaru grupu turnīrā un iekļuva “Challenger” turnīra ceturtdaļfinālā, bet Latvijas komanda “Rīga” izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

“Beijing”, kas turnīrā izsēta ar pirmo numuru, pirmajā mačā ar 17:21 piekāpās Vācijas vienībai “Tubingen” (9.). Lasmanis guva septiņus punktus, bet Miezis – četrus. Otrajā mačā latviešu pārstāvētā vienība ar 21:16 pieveica mājinieku komandu “Seongnam” (8.), Lasmanim uzvaru kaldinot ar desmit punktiem, bet Miezim ar trim.

Tikmēr kvalifikāciju izdevās pārvarēt “Rīga” (4.), kuras sastāvā arī šoreiz bija Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars, kā arī divi ķīniešu spēlētāji. “Rīga” vispirms ar 21:14 pārspēja Indijas komandu “Bengaluru”, Čavaram gūstot septiņus punktus un Krūmiņam izceļoties ar diviem punktiem, bet otrajā mačā ar 21:17 tika pieveikta “Sagamihara” (10.) vienība no Japānas. Šajā spēlē gan Krūmiņš, gan Čavars izcēlās ar septiņiem punktiem.

Pamatturnīrā “Rīga” pirmajā spēlē ar 18:21 zaudēja mājiniekiem “Hongcheon”, bet otrajā spēlē ar 14:21 piekāpās franču “Paris”, nespējot iekļūt ceturtdaļfinālā. Šajos mačos Krūmiņš guva attiecīgi deviņus un astoņus punktus, bet Čavars – septiņus un sešus.

Šajā turnīrā komandas cīnās arī par trīs ceļazīmēm uz Usji “Masters” turnīru, kas norisināsies novembra sākumā.