“Rīgas” 3×3 basketbolisti bez leģionāriem sastāvā turnīru Francijā sāk ar uzvaru un zaudējumu

21/07/2023 21:21
Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars

Latvijas 3×3 basketbola komanda “Rīga“, spēlējot tikai ar pašmāju basketbolistiem, piektdien Bordo “Challenger” turnīra apakšgrupā uzvarēja vienā no divām spēlēm un gaidīs iznākumu grupas pēdējā mačā, kurā tiks noskaidrotas abas ceturtdaļfinālistes.

Ar trešo numuru izsētā “Rīga”, kuras sastāvā šoreiz bez Agņa Čavara un Edgara Krūmiņa ir arī Artūrs Ausējs un Artūrs Strēlnieks, C apakšgrupas pirmajā mačā ar rezultātu 21:19 pārspēja četru Serbijas basketbolistu pārstāvēto Ķīnas komandu “Hangzhou” (12.).

Serba Miroslava Pašajliča un ķīnieša Vu Sjiņgrui prombūtnē teicamu sniegumu demonstrēja Ausējs, kurš guva komandas pēdējos astoņus punktus un kopumā izcēlās ar 12 punktiem, iemetot četrus tālmetienus. Krūmiņam bija pieci punkti, Čavaram trīs un Strēlniekam viens, viņiem attiecīgi izcīnot četras, desmit un astoņas atlēkušās bumbas.

Vēlāk mačā ar Francijas vienību “Paris” (6.) tika piedzīvots zaudējums 16:22. Katrs no “Rīgas” basketbolistiem guva pa četriem punktiem, Čavaram izceļoties arī ar septiņām atlēkušajām bumbām.

“Paris” un “Hangzhou” komandu duelī tiks noskaidrots vietu sadalījums apakšgrupā. Apakšgrupu pirmo divu vietu ieguvējas iekļūs ceturtdaļfinālā un turpinās cīņu par trīs ceļazīmēm uz Sebu “Masters” turnīru.

Savukārt”Beijing” ar Kārli Lasmani un Nauri Miezi sastāvā sestdien Ķīnā sāks Usji “Challenger” turnīru.