Rīgas “Dinamo” atspēlējas un “Dzelzceļa kausu” uzsāk ar uzvaru

21/08/2018 21:52

Sekmīgi pašu rīkoto “Latvijas Dzelzceļa kausa” izcīņu iesākusi Rīgas “Dinamo”, kas atspēlējās no minimāla deficīta 0:1 un ar 2:1 apspēlēja Minskas “Dinamo”. Rīdzinieku labā vārtus guva Linuss Videls un Metjū Majone.

Rīdzinieki savam šīsdienas spēles sastāvam bija pieteikuši šorīt komandai pievienojušos krievu aizsargu Sergeju Gimajevu un uzbrucēju Mārtiņu Dzierkalu. Vārtos šovakar bija krievs Timurs Biļalovs, rezervē paliekot Kristeram Gudļevskim.

Mača sākumā laukumā valdīja diezgan haotisks hokejs, vēlāk divus labus vārtu gūšanas momentus pēc kārtas neizmantojot rīdzinieku kanādiešu leģionāram Kevinam Klārkam – sekmīgi viesu vārtos darbojās zviedrs Jūnass Enrots.

Šajā periodā gan vārti tika gūti – tā beigu daļā Minskas komandas kanādietis Kvinotons Houdens no vārtu priekšas apspēlēja Biļalovu, panākot 1:0 viesu labā. Jāatzīmē, ka šajā situācijā rupju kļūdu pieļāva cits kanādietis Metjū Majone. Šādi noslēdzās pirmais periods.

Otrā perioda sākumā aktīvāki laukumā bija minskieši, izveidojot izgājienu viens pret vienu vārtsargu, tomēr šoreiz Biļalovs bija savā vietā. Pēc vairākām minūtēm ekvivalenta iespēja bija Liepājas hokeja audzēknim Egilam Kalnam, tomēr viņš šajā situācijā apjuka īsti bīstamu metienu pa Enrota vārtiem neveicot.

Perioda beigās rīdziniekiem ilgu laiku bija iespēja spēlēt pieciem pret trim pretiniekiem – tas noslēdzās ar rezultatīvu Linusa Videla plaukstas metienu – 1:1.

Noslēdzošajā trešdaļā laukumā valdīja ātrs hokejs, kurš veiksmīgāks padevās tieši rīdziniekiem, kas guva savus otros un uzvaras nesošos vārtus – pēc lieliskas Kevina Klārka piespēles no vārtu priekšas 2:1 panāca Metjū Majone.

Cīņas noslēgumā minskiešiem nekas ievērības cienīgs neizdevās, kā rezultātā Rīgas “Dinamo” izcīnīja uzvaru ar 2:1.

Rīgas ”Dinamo” – Minskas ”Dinamo” 2:1 (0:1;1:0;1:0)

Vārti: 14:45 Houdens (Benets) 0:1, 35:25 Videls (vair.) 1:1, 48:49 Majone (Klārks, Rēdlihs) 2:1
Soda minūtes: 4:12
Vārtsargi: Biļalovs – Enrots

LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSA 2018 kalendārs:

21. augusts, plkst. 15:30, Arēna Rīga, AK BARS – HC DAVOS;
21. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – DINAMO Minska
 /Spēles tiešraide Dinamo Rīga youtube kanālā/
22. augusts, plkst. 15:30, Arēna Rīga, HC DAVOS  – DINAMO Minska; /Spēles tiešraide Dinamo Rīga youtube kanālā/
22. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – LOKOMOTIV;
23. augusts, plkst. 16:00, Inbox ledus halle Piņķos, DINAMO Minska – AK BARS;
24. augusts, plkst. 17:00, Inbox ledus halle Piņķos, AK BARS – LOKOMOTIV;
25. augusts, plkst. 15:00, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – AK BARS;
25. augusts, plkst. 19:00, Arēna Rīga, LOKOMOTIV – HC DAVOS; /Spēles tiešraide Dinamo Rīga youtube kanālā/
26. augusts, plkst. 13:00, Arēna Rīga, LOKOMOTIV – DINAMO Minska; /Spēles tiešraide Dinamo Rīga youtube kanālā/
26. augusts, plkst. 17:00, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – HC DAVOS.