Rīgas “Dinamo” vadība: Iekļūšana izslēgšanas spēlēs ir reāla

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Dinamo Rīga

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” vadība uzskata, ka komandas iekļūšana izslēgšanas spēlēs ir reāla.

Šāda informācija pausta kluba publicētajā ziņojumā, kurā atspoguļots vienības padomes un valdes viedoklis paplašinātajā sēdē.

[post_bet]

Padome pozitīvi novērtējusi komandas līdzšinējo sniegumu, kā arī uzteikusi komandas saliedētību, cīņas sparu, augsto motivāciju un pašatdevi.

Tāpat tikusi izanalizēta “Dinamo” komandas situācija KHL regulārajā čempionātā pirms izšķirošajām spēlēm un vadība atzinusi, ka iekļūšana izslēgšanas turnīrā ir reāla.

“Padome pateicas visiem līdzjutējiem Latvijā par lielo atbalstu “Dinamo” komandai 2018./2019. gada sezonas spēlēs un izsaka cerību, ka šāds atbalsts būs arī  turpmāk,” teikts paziņojumā.

6. februārī Rīgas vienībai ir paredzēta spēle ar Lielbritānijas izlasi, bet klubs informē, ka visas biļetes uz šo spēli ir izpārdotas.

Tāpat vadība paudusi, ka darbi “WINTER ICE BREAK 2019” spēlei pret Minskas “Dinamo” notiek atbilstoši laika grafikam. “Padome atzinīgi novērtēja interesi par 15.februāra spēli, un izteica pārliecību, ka arī šoreiz ikvienam līdzjutējam būs iespēja baudīt lielisku hokeju, kas sniegs prieku un pozitīvas emocijas,” citēts kluba mājaslapā.

KHL turnīra tabula

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par