Rīgas domes priekšsēdētājs: Ar “Dinamo” var lepoties ikviens galvaspilsētas iedzīvotājs

Oļegs Burovs, sportazinas.com
Oļegs Burovs | Foto: Rīgas Dinamo

Rīgas “Dinamo” kluba mājaslapā publicēta Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova uzruna, kurā mērs atzinīgi izsakās par hokeju Rīgā un “Dinamo” komandu.

“Hokejs vēsturiski ir viens no populārākajiem sporta veidiem Latvijā. Tāpēc loģiski, ka mūsu slavenākā komanda ir Dinamo Rīga,” kluba mājaslapā citēts Burovs. Mērs uzskata, ka  Rīga ir moderna un dinamiska pilsēta, un tieši tādu hokeju demonstrē arī “Dinamo” hokejisti.

ir viens no mūsu pilsētas simboliem, ar kuru var lepoties ikviens galvaspilsētas iedzīvotājs,” pārliecināts ir Rīgas domes priekšsēdētājs. Burovs īpaši izceļ Kontinentālās hokeja līgas () 2021. gada Zvaigžņu spēles nozīmīgumu galvaspilsētai: “Rīga lepojas, ka atkal tai ir dota iespēja uzņemt visas zvaigznes. Rīgā hokejs tiek cienīts, mīlēts un novērtēts. Rīgas hokeja fani ir ļoti zinoši, un to ir redzējuši dažādu valstu fani.”

Jau vēstīts, ka Nākamās sezonas Kontinentālās hokeja līgas Visu zvaigžņu nedēļas pasākumi un pats galvenais mačs norisināsies Rīgā. Latvijas galvaspilsētas konkurenti šīs spēles rīkošanai bija Helsinki un Sanktpēterburga.

“Arēna Rīga” KHL Visu zvaigžņu spēli uzņēma 2012.gadā, kad Sanda Ozoliņa Rietumu konferences komanda ar 11:15 piekāpās Sergeja Fjodorova Austrumu konferences vienībai.

Rīgā norisināsies 13. KHL Visu zvaigžņu spēle. Šogad paraugmaču uzņēma Maskava, kur zvaigžņu spēles kopumā norisinājušās trīs reizes, bet vēl KHL hokeja svētki notikuši arī Minskā, Sanktpēterburgā, Čeļabinskā, Bratislavā, Sočos, Ufā, Astanā un Kazaņā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par